banner84

Ela bebeğin kampanyası yavaşladı

Alanya’da bulunan SMA Tip 1 hastası Ela bebeğin kampanyasının döviz kurundan dolayı yüzde 5 gerilediğini ifade eden Pehlivan, “Ela’nın aciliyeti var 3 ay içinde tedaviye gitmesi gerekiyor” dedi.

Ela bebeğin kampanyası yavaşladı


Dubai'de ilacını alarak  tedavisi gerçekleşecek olan SMA Tip 1 hastası Ela bebek için  seferberlik sürüyor.  Döviz kurundaki dalgalanmaların Ela Bebek için çok önemli olduğunu Alanya Posta Medya ekibine aktaran gönüllü anne Cemile Pehlivan, “Alanyalı Ela bebeğin kampanyası Türkiye’deki en hızlı kampanya diyebiliriz ancak dövizdeki yükseliş bizim kampanyamızı geriye çekiyor” ifadelerini kullandı. Alanya’da Ela bebek için konser organizasyonu gerçekleştiren ekip Alanya halkını Ela bebeğe destek  amaçlı Açık Hava Tiyatrosundaki Zuhal Olcay konserine davet etti.
DÖVİZ KAMPANYAYA DARBE VURUYOR
Kampanya için canla başla mücadele eden Pehlivan, “Ela’nın kampanyası Türkiye’nin en iyi giden kampanyası. Ancak döviz kurunun sürekli yükseliş göstermesi Ela bebeğin kampanyasında yüzde 5 gerilememize neden oldu. En büyük sıkıntımız şu ki Ela’nın aciliyeti var. Ahmet bebek gibi kampanyanın ucu açık değil ne kadar çabuk bitirebilirsek o kadar iyi. Şuanda önümüzdeki en büyük organizasyon olan en iyi işlerden bir tanesi Zuhal Olcay’ın konserinin biletleri. Biz bunları satarken yoruluyoruz. Satılan bilet miktarında hedefimiz 3 bin ancak hala bin bilet satabildik. Ela’nın 3 ay içinde tedaviye gidebilmesi gerekiyor.  Ela şuanda 10 kilo ve maksimum 13 kilo sınırı var o yüzden Alanya halkını Ela bebek için yardıma davet ediyorum” şeklinde konuştu. -Sabiha TATLIYER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169