banner84

Ela bebek için kermes düzenlendi

Alanya'da SMA hastası Ela Ünal için MAHKOD tarafından kermes düzenlendi.

Ela bebek için kermes düzenlendi

Mahmutlar'da gerçekleşen kermese vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.  Alanya Belediyesi Mahmutlar Belediye hizmet binası karşısındaki kermese siyasiler, oda başkanları, ALTSO Başkan adayı Eray Erdem  ve muhtarların yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. 

DESTEK TEŞEKKÜRÜ

MAHKOD Başkanı Mesut İlhan, kermese katılanlara Ela bebek adına teşekkür etti. İlhan, “MAHKOD olarak geçen yıl da Ahmet bebek için kermes düzenlemiştik. O kermesle birlikte Alanya’ya bir sinerji sağlamıştık. Bu sene amacımız Ela bebek için bu sinerjiyi tekrar sağlamak.  Alanya ve çevresindeki tüm halk burada. Kampanyaya iyi bir katkı sağladıklarını düşünüyorum. Ahmet bebeği tedaviye gönderdiğimiz gibi Ele bebeği de göndermek istiyoruz” dedi.

YARDIMLAR ESİRGENMESİN

Ela bebeğin annesi Nuray Ünal, “MAHKOD ve Mahmutlar halkına ve gönül veren herkese çok teşekkür ediyorum. Aynı cesareti ve emeği Alanya’nın batı bölgesinden de bekliyorum. Çünkü kızım her geçen nefes almakta zorlanmaya başladı. Ela’nın aciliyeti var. Destek bekliyoruz. Yardım kampanyasında yüzde 26’dayız. Yüzde 100 olmamız gerekiyor. Ela bebeği Dubai’ye götürmemiz gerekiyor. Yardımların esirgenmemesini istiyoruz” diye konuştu. Ela bebeğin babası Hayrullah Ünal da, “Mahmutlar halkına ve İlhan’a çok teşekkür ediyorum. Mahmutlar halkının desteği beni duygulandırdı. Herkesten Allah razı olsun. Alanya’nın her tarafından bu desteği görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

'BİR ÇOCUĞUN GÜLÜŞÜ HEPİMİZE YETER'
ALTSO Başkan adayı Erdem de, "Alanyamızın bebeği, güzel kızımız SMA hastası Ela Bebek için Mahmutlar Mahallemiz’de tertip edilen yardım kermesine ekip arkadaşlarımızla katıldık. Bir çocuğun gülüşü hepimize yeter. Güzel kızımız Ela’ya hep birlikte sahip çıkacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2022, 17:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169