banner84

Ela'ya umut olmak için sahne alacaklar

Verdikleri konserlerle Alanya’da herkesin gönlünde taht kuran Alanya Fasl-ı Şahane korosu, bu sefer de minik Ela'ya umut olmak için sahne alıyor.

Ela'ya umut olmak için sahne alacaklar

Dinletileriyle sevenlerine hoş anlar yaşatan Alanya Fasl-ı Şahane Türk Sanat Müziği korosu ekip olarak sosyal sorumluluk projesinde yer almanın heyecanını yaşıyor. 19 Haziran Pazar günü saat 20.30’da Alanya Kültür Merkezi’nde verecekleri konserle minik Ela’ya umut olmayı amaçlayan koro, konsere tüm Alanyalı müzik severleri bekliyor.
Minik Ela’nın umut yolculuğunda az da olsa katkımız olursa ne mutlu bize diyen topluluk üyelerinden Sevcan Atılay, “Bu projede yer almanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz, derya da damla bile olsak ne mutlu bize” diyerek, duygularını dile getirdi. Alanya’da birçok sosyal sorumluluk projelerinde yer alan ve bu etkinliklerle adından söz ettiren, çalışmalarıyla çevresinde sevgi seli oluşturan Sevcan Atılay, “Böyle bir projeden bahsedildiği zaman geri durmam zaten düşünülemez. Tüm Alanyalıları destek olmaya davet ediyorum. Hem eğleneceğiz, hem minik Ela’nın umut yolculuğuna katkıda bulunacağız bundan güzel bir şey var mı?” şeklinde konuşarak, tüm dostlarını orada görmek istediğini belirtti. 
Şef Serdar Uçal yönetiminde verilecek konserin usta solistlerinde Tevfik Tekin, “Böyle güzel bir projelerin içinde olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. O gün eserleri minik Ela için söylemenin heyecanını koroda ki tüm arkadaşlarımızla birlikte yaşıyoruz” dedi. ‘O gün bizim için farklı olacak çünkü eğer bir yaşama umut olabilirsek ne mutlu bize diye’ sözlerini sürdüren Tevfik Tekin, “Eser icra etmek bizim işimiz ve bir eseri seslendirmenin hazzı bir başka oluyor. Ancak Pazar günü Alanyalı müzik severlerle çok hoş anlar yaşayacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169