banner129

'Emekçilerin her günü bayram olsun'

1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı dolayısıyla siyasiler mesaj yayımladı

'Emekçilerin her günü bayram olsun'

Alanya'da her yıl coşkuyla kutlanan 1 Mayıs pandemi dolayısıyla geçen sene olduğu gibi bu sene de yerini boş sokaklara ve sessizliğe bırakırken, siyasiler de sosyal medya üzerinden kutlama mesajı yayımladı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek mesajında, ''Antalya’mıza hizmet için özveriyle emek veren çalışma arkadaşlarım başta olmak üzere evine ekmek götürme mücadelesi veren tüm emekçi kardeşlerimi yürekten selamlıyorum.1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun'' ifadelerine yer verdi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise mesajında, ''Bu ülkenin büyümesine, gelişmesine, güzelleşmesine katkı sağlayan tüm emekçi arkadaşlarımızın her günü bayram olsun'' dedi.

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında “Emeğin, dayanışmanın, birlik ve beraberliğin timsali olan işçilerimizin ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemli bir yere sahiptir. Emek ve alın terleriyle hayatını kazanarak, Alanya’mızın ve Ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına katkı sağlayan tüm işçi ve emekçi çalışanlarımızın “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

CHP Alanya İlçe Başkanlığı ise sosyal medya hesabından, “Dünyayı sırtında taşıyan işçilerimizin, emeklerinin değerini bulması dileğiyle birlik, dayanışma ve hak arayışlarını temsil eden 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı kutlu olsun” açıklamasında bulundu.

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanlığı da sosyal medya hesabından, “Sabahın ilk ışıklarından gecenin en karanlığına, yaşamımızın her alanında, Ülkemizin gelişmesi için alın teriyle üreten tüm emekçilerimizin 1Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyoruz” mesajını yayımladı.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2021, 16:05
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107