banner84

Engellilere yol hizmeti

Alanya Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü, İmamlı ve Öteköy Mahallesi’nde evlerine yolu olmayan iki engelli vatandaşın yolunu açarak, iki ailenin de yola kavuşmasını sağladı

 Engellilere yol hizmeti
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatıyla Fen İşleri ve Kırsal Hizmetler Müdürlüğü yine örnek bir çalışmaya imza attı. Tüm mahallelerde altyapı, yol ve sosyal yardım alanlarında çalışmalarını aralıksız sürdüren Alanya Belediyesi, kırsal mahallelerde engelli vatandaşlarında isteklerini anında yerine getirmeye devam ediyor.
İmamlı ve Öteköy mahallelerinde yaşayan iki engelli vatandaşın evlerine ulaşımda sıkıntı yaşadığını tespit eden Kırsal Hizmetler Müdürlü ekipleri, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatı ile İmamlı Mahallesi Handere Mevkiinde yaşayan engelli vatandaşın yolunu ve evinin çevre düzenlemesini yaptı. Öteköy Mahallesi’nde yaşayan engelli vatandaşın ise evine ulaşımı sağlayan yol, genişletilerek beton döküldü. Yol ve ulaşım sorunu kısa sürede çözülen vatandaşlar,  Başkan Yücel’e ve belediye ekiplerine teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2015, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107