banner84

Er; 'Balıkçılar iyi niyetli değiller'

MHP Alanya İlçe Başkanı Hilmi Er, "Balıkçılar Kooperatifi'nin iskeleye demir korkuluk çekme girişimini kınıyoruz. Yapılan girişimin masumane ve iyi niyetlerle yapılmadığını düşünüyorum" dedi

Er; 'Balıkçılar iyi niyetli değiller'
 MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Alanya İlçe Başkanı Hilmi Er dün parti binasında bir basın toplantısı düzenledi. Balıkçı Barınağı'nda yaşanan krize ilişkin de bir açıklama yapan Er, "İskele’de bizleri üzen olaylar meydana geldi. Balıkçılar Kooperatifi’nin iskeleye demir korkuluk çekme girişimini kınıyoruz. Yapılan girişimin masumane ve iyi niyetlerle yapılmadığını düşünüyorum. Alanya Belediyesi itibarsızlaştırılmaya ve küçük düşürülmeye çalışılıyor. Bizler Alanya halkının menfaatlerini düşünerek hareket ediyoruz. Alanya’nın menfaatini düşündüğünü söyleyen herkesi bu konuda sorumluluk almaya davet ediyoruz. Turizm sezonunun başlayacağı şu günlerde yapılmaya çalışılanlar turizmi sıkıntıya sokacak girişimlerdir" dedi. 
Er, Alanya Belediyesi'nin, Bölge idare Mahkemesine dava açtığını da belirterek, "Herkesi aklı sakin davranmaya, turizme zarar verecek davranışlardan kaçınmaya çağırıyoruz" diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2015, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107