Dimçayında bir piknikte Antalya Esnaflar ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından düzenlenen iftar programına Kaymakam Fatih Ürkmezer, ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan, Ak Parti İlçe başkanı Mustafa Toklu, Antalya Vergi Dairesi Başkanı İlhan Karayılan, üMüftü Dr. İhsan İlhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Antalya, Alanya'daki Oda Başkanları ve Siyasi Partiler katıldı.
Antalya Esnaflar ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından düzenlenen iftar programında ükonuşan Kaymakam Ürkmezer “Böyle birlik ve beraberlik günlerinde bizim burada buluşmamızı sağlayan Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Adlıhan Dere’ye ve yönetimine teşekkür ediyorum. Tabi burada bizimle beraber iftarını yapan bütün oda temsilcilerine teşekkür etmek istiyorum çünkü 6 Şubatta Türkiye’de yaşanan depremden sonra herkes gerçekten çok büyük emek zarf etti bütün depremzedelere ellerinden geleni yaptılar bu vesileylede teşekkür etmek istiyorum hayırlı ramazanlar diliyorum ” dedi.
Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere ise Alanya ve Gazipaşa ilçelerimize yönelik geleneksel iftar programımızı esnaf ve sanatkar kardeşlerimizin temsilcileri ile gerçekleştirdik. Allah kabul etsin” diye konuştu dedi.-Haber Merkeziü
Esnaf odaları iftarda buluştu
Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği geleneksel iftar programı Alanya, Gazipaşa oda ve kooperatif başkanları, yönetimi ile denetim kurulu üyeleri, esnaf ve sanatkarların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.
Muhabir: Sabiha Tatlıyer
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor