banner84

Esnafa kulak verdi

Konaklı’da faaliyet gösteren bir gurup esnaf, oda başkanları ile birlikte Belediye Başkanı Yücel’i ziyaret ederek halk pazarı yerinin değiştirilmesi konusunda talepte bulundular

Esnafa kulak verdi
 Alanya Otelciler Pansiyoncular, Lokantacılar, Kafeteryacılar ve Turistlik Eşya Satıcıları Odası Başkanı Hüseyin Değirmenci, Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir ile Konaklı’da faaliyet gösteren bir gurup esnaf Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret etti. 
Her çarşamba Konaklı Mahallesi’nde kurulan halk pazarı yerinin değişmesi konusunda fikir birliğine varan Konaklı esnafı, aralarında topladıkları 250 kişinin imzasının bulunduğu dilekçeyi Başkan Yücel’e verdiler.  Konaklı Mahallesi’nde her geçen gün artan nüfus ve işyeri sayısına dikkat çeken esnaf, mevcut pazar yerinin mahallenin merkezinde kaldığını, bunun da bir dizi sakıncalara yol açtığını vurguladılar.
Yeni halk pazarı yeri konusunda Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e alternatif olabilecek bölgeler konusunda bilgi de veren Oda Başkanları Değirmenci ile Demir, esnafın bu yöndeki taleplerini de Yücel’e ilettiler.
Belediye Başkanı Yücel, Konaklı’da kurulan halk pazarı konusunda kendisine sunulan alternatifleri değerlendirip en kısa zamanda karara bağlayacaklarını söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2014, 17:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
merve
merve - 5 yıl Önce

Adem murat yücel acayip kilo almış

SIRADAKİ HABER

banner107