banner84

Esnaftan Yücel'e teşekkür

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Şekerhane Mahallesi Yaşam Hastanesi çevresindeki esnafla kahvaltıda bir araya geldi. Esnaf Odası Başkanı Demir, Yücel'e hizmetleri için teşekkür etti.

Esnaftan Yücel'e teşekkür

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Esnaf Odası’nın organize ettiği kahvaltıda esnaflarla buluştu. Şekerhane Mahallesi’nde bulunan Saray Pastanesi’nde gerçekleşen kahvaltılı toplantıya Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, Esnaf Odası Başkanı Nuri Demir ve çevre esnafı katıldı.

DEMİR, AÇILAN YOL
İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e kahvaltıya katılımlarından dolayı teşekkür eden Esnaf Odası Başkanı Nuri Demir, “Başkanımıza Şekerhane Mahallesi esnafları adına teşekkür etmek için bu kahvaltıyı düzenledik. Başkanımız göreve geldikten sonra, mahalle esnafının Atatürk Evi kuzeyinde  kapalı olan yolun açılması yönündeki  dilekçesini kendisine ilettik. Belediye ekiplerince derhal yerinde inceleme yapılarak, kapalı olan yolun imar planına uygun olarak açılması yönünde bizzat talimat verdiler. Şu an yol açıldı.  Yolun açılması Yaşam Hastanesi ile Atatürk Evi çevresindeki esnaflar için çok ciddi bir katkı sağladı. Başkanımıza esnaf arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.” dedi.

SORUNLARI TOPLUMSAL UZLAŞMAYLA ÇÖZÜYORUZ

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bir yıldır sivil toplum örgütleriyle işbirliği içinde çok iyi bir performans sergilediklerini belirterek, toplumsal uzlaşma yoluyla pek sorunu giderdiklerini söyledi. Başkan Yücel, “Bu yolun açılmaktaki amacımız kimseyi kırıp dökmek değil, aksine bölgeye hareket kazandırmaktı. Başarılı olduğumuz için de mutluyum. Bu nazik davetiniz içinde teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2015, 00:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107