banner84

Eşsiz lezzet, Alanyum'da sizleri bekliyor

Alanyum AVM'de stand kuran Hanımeli Dibek Kahvesi, Alanyalı vatandaşların yoğun ilgisiyle hizmet vermeye devam ediyor

Eşsiz lezzet, Alanyum'da sizleri bekliyor

Alanyum AVM içerisinde Alanya halkına hizmet vermek için stand açarak, eşsiz kahve lezzetini tatdıran Hanımeli Dibek Kahvesi, vatandaşların yoğun ilgisini görüyor. Alanyum AVM'nin arka giriş kapısında bulunan standda, tadımlık olarak ikram edilen kahve içeriği ile de tüm kesimin damak tadına hitab ediyor. İçerisinde katkı maddesi bulunmayan eşsiz lezzet tadını  en nitelikli kahve taneleri, menengiç ve Kahramanmaraş dağlarında yetişen orkide çiçeklerinden elde edilen orijinal salep, kalite standartlarını yakalamış güvenilir tedarikçilerden temin edilen harnup tozu, çikolata, kakuleden alıyor.
FAYDALARI SAYMAKLA BİTMİYOR
Faydalarının da saymakla bitmediği kahve parkinson, kanser, safra taşı gibi çeşitli rahatsızlıklara çare olurken, ağız kokusunu önlemesi, kolesterolü düşürmesi ve cildi koruyucu özelliğile de dikkat çekiyor. 
VAZGEÇİLMEZ TAT
İçerisinde ilave şeker ile şurup olmaması, tadını ve aromasını içindek, keçiboynuzundan alması sebebiyle birçok kesimin tercihi haline gelen Dibek Kahvesi, şeker, tansiyon ve kolestrol hastalarının da vazgeçilmezi haline geliyor.  -Haber Merkezi
 

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107