banner84

Fenerbahçe Şebnem için seferber oldu

Alanya Postası Gazetesi Köşe Yazarı ve Alanya HEP Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olan Köseoğlu için Fenerbahçe’den videolarla destek geldi

Fenerbahçe Şebnem için seferber oldu

Burcu MUTLU
Alanya Postası Gazetesi Köşe Yazarı ve Alanya HEP Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olan Şebnem Köseoğlu geçtiğimiz yıl Eylül ayında yakalandığı Lösemi'ye karşı savaşını sürdürürken, Alanyalılara kök hücre bağışı yapmaları konusunda çağrıda bulunmuştu. Şebnem’in çağrısı tüm ülkede yankı bulurken, çocukluğundan beri aşık olduğu takımın futbolcuları da kendisine destek verdi. Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, kaleciler Harun Tekin, Altay Bayındır, Serdar Aziz, Sadık Çiftpınar, Ozan Tufan ve İdari Menajer Volkan Ballı gönderdikleri videolarla destek verdiler. Kızılay’a kök hücre bağışı için çağrı yapan Fenerbahçeli futbolcular ve İdari Menajer Ballı, ‘Maskeli Şebnem ve tüm Şebnemler için haydi Kızılay’a' diyerek vatandaşlara seslendiler.

 
TÜM TÜRKİYE’DE YANKI BULAN ÇAĞRI
Fenerbahçe Kulübü’nün yanı sıra Fenerbahçe taraftar grupları da bu çağrıya kayıtsız kalmazken, sık sık sosyal medya hesaplarından Kızılay’a kök hücre bağışı için paylaşımlarda bulundular. Öte yandan Şebnem için siyasilerden, sanatçılara birçok ünlü isim de bağış çağrısında bulundu. Gürsel Tekin,  Melike Demirağ, Burcu Esmersoy gibi isimler de sosyal medya hesaplarından herkese çağrı yaptı.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2019, 21:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107