banner84

Fetih Etüd Merkezi Yaz Okulu açılıyor

Haftanın beş günü hizmet verecek olan Fatih Etüd Merkezi, yaz okullarındaki farklı etkinliklerle oldukça iddialı hazırlandı

Fetih Etüd Merkezi Yaz Okulu açılıyor

 Fetih Etüd Merkezi kurucusu olan Sınıf Öğretmeni Jale Taşkıran, merkezin yapacağı faaliyetlerle ilgili gazetemize açıklama yaptı. Toplam 40 öğrenciye hizmet vermeyi planladıklarını ve bu nedenle kayıtların sınırlı sayıda olacağını ifade eden Jale Taşkıran, son kayıt tarihinin 25 Haziran olduğunu vurgulayarak, "Etüd merkezimizde ingilizce, matematik, müzik, resim, yüzme, el sanatları, tenis derslerinin yanısıra, çeşitli geziler ve piknik programları gibi pek çok etkinlik yer alacak. Pazartesi gününden cuma gününe, haftanın beş günü sabah saat 09.00 ile 17.00 arasında hizmet vereceğiz. El sanatları derslerimizin arasında ebru sanatı, satranç gibi etkinlikler de yer alacak. Yüzme derslerini Alanya Aquapark'ta gerçekleştireceğiz. Ayrıca, Türkler'deki Yunus Gösteri Merkezi ile botanik bahçeye de gezilerimiz olacak. Kursa kayıt olan öğrencilerimizin transferi, kendi özel servis araçlarımız ile yapılacak" dedi.

Fetih etüd Merkezi, Şekerhane Mahallesi, Atatürk Caddesi, KÖseoğlu İş Merkezi 4. katta (Atatürk Heykeli yanı) hizmet verecek.
Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2014, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157