banner84

Gazipaşa Belediyesi hız kesmiyor

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Fen İşleri Müdürlüğünün çalışmalarını yerinde inceleyerek, ekiplerden bilgi aldı.

Gazipaşa Belediyesi hız kesmiyor

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, dün sabah saatleri itibari ile Fen İşleri Müdürlüğünün devam eden çalışmalarını yerinde inceleyerek, ekiplerden bilgi aldı. Başkan Yılmaz’a, Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Özkurt eşlik etti.
Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehrin dört bir tarafında hızla çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın göreve geldiği ilk günden beri ‘‘asfaltsız yol bırakmayacağız’’ sözünü hızlı bir şekilde yerine getirmeye çalışan belediye ekipleri, 2021 yılı içerisinde 60 km asfalt dökümü yapmayı hedefliyor. Ekipler asfalt yol çalışmalarına, Ekmel ve Çobanlar mahallelerinde alt yapı hazırlığıyla devam ederken, Mevlütlü Caddesi’nde (Karadağ) yol genişletme, sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Veterinerlik hizmet binasının yapımına da kısa zaman önce başlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, sokaktaki canların bir an önce tedavilerinin yapılacağı tesisin açılışı için gün sayıyor. Kışlabucağı caddesinde yıllardır sel sorunu olan bölgede köprü çalışmasını son aşamaya getiren ekipler, trafiğin daha düzenli olması için Şehit Süleyman Gür Bulvarı’nda da kavşak düzenleme çalışmaları yapıyor. Yaklaşan kış ayları öncesi yağmur sularını kontrol altına almak için dere temizliği yapan ekiplere kadar devam eden bütün  çalışmaları, Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ve Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Özkurt yerinde inceledi.
‘‘Biz, daima vatandaşlarımızın fikirlerini, taleplerini ön planda tutarak çalışmalarımızı yürütüyoruz.’’
Saha çalışmalarını inceleyen Başkan Yılmaz’ın yanına gelen vatandaşlar, talep ve isteklerini dile getirerek, kendisine teşekkür etti. Her fırsatta daha ulaşılabilir bir belediyecilik anlayışı ile vatandaşın yakınında olmaya çalışan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, " Belediye Başkan Yardımcımız Serkan Özkurt ile birlikte, Fen İşleri Müdürlüğü’müzün bugün çalışma yaptığı bölgelerde incelemelerde bulunduk. Çalışma alanlarımızda bizleri ilgiyle karşılayan vatandaşlarımızın talep ve görüşlerini dinledik. Biz, daima vatandaşlarımızın fikirlerini, taleplerini ön planda tutarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hava şartları ne olursa olsun sahada yılmadan hizmet veren çalışma arkadaşlarımın motivasyonlarını artırmak da bizim için önemli bir konu. Arkadaşlarımız ile hem sohbet ettik hem de çalışmalar hakkında bilgi aldık. Hız kesmeden sırayla ve planla çalışmalarımıza devam ediyoruz." dedi.
Gazipaşa’nın daha yaşanabilir ve düzenli bir şehir olması için özveriyle çalışan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin dört bir tarafında çalışmalarını hızla devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107