banner165

Genç MÜSİAD basınla buluştu

Alanyalı Genç MÜSİAD Başkanı, üyeleri ve basın mensupları düzenlenen kaynaşma kahvaltısında bir araya geldi.

Genç MÜSİAD basınla buluştu

(Sabiha TATLIYER)- Alanya Genç MÜSİAD tarafından bir kahvaltı programı düzenledi. Organize edilen kahvaltıya, Genç MÜSİAD Başkanı Alihan Elçi ve üyeleri, Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı (AGC) Gaye Coşkun ve basın mensupları katıldı. Başkan Elçi, ve basın mensuplarına kahvaltıya katıldıkları için teşekkür ederek projelerin ve çalışmaların daima devam edeceğini söyledi

 GENÇ MÜSİAD SON HIZ ÇALIŞIYOR
Kahvaltı programında açılış konuşmasını yapan Genç MÜSİAD Başkanı Alihan Elçi, davete katılan herkese teşekkür etti. Elçi “ Birbirimizi tanımak ve kaynaşmak için organize ettiğimiz kahvaltıya katıldığınız için hem üyelerim adına hem de kendi adıma programımıza değer verip katılan tüm basın mensuplarına çok teşekkür ederiz. Genç MÜSİAD olarak projelerimiz son hız devam ediyor ve bundan sonra da etmeye devam edecek.” İfadelerini kullandı.
“GENÇ MÜSİAD ÇOK GÜZEL İŞLER YAPIYOR”
Alanya Gazeteciler Cemiyet Başkanı Gaye Coşkun ise kahvaltıya katılmaktan dolayı çok memnun olduklarını dile getirdi. Coşkun; “ Bizleri kahvaltıda bir araya getirdikleri ve İş dünyasına katılmış sorumluluk almış  genç bireyler olarak  bunun gereğini yapma çabasında oldukları için şahsınızda bütün yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Gerçekten her ne yaparsanız yapın  kendi çevrenizi etkileme ve kendi çevrenize değer katma, bilginizi imkanlarınız ölçüsünde  kendi varlığınızı hayat sunma ve sosyal sorumluluk bence Genç MÜSİAD bence çok güzel işler yapıyor. Devamını diliyorum. Bu işin içine girdiyseniz ve bir sorumluluk aldıysanız  gönüllü ve birilerine dokunmak ve hizmet etmek için varsınız. Bu çok önemli bir duyarlılık. STK’ların her biriminde  çalışanlar bence çok güzel işler yapıyor ama gençler yapınca daha güzel oluyor. Çoğalarak büyümenizi diliyorum.” sözlerine yer verdi. Yapılan konuşmaların ardından söz alan Diyetisyen Alihan Yeniacun ise kış aylarında özellikle sağlıklı ve doğru beslenme konularında üyelere ve basın mensuplarına bilgilendirmede bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169