banner129

'Gönüle girmek için eşsiz bir fırsat'

MHP İlçe Başkanı Türkdoğan, "Bayramlar bizi birbirimize bağlayan, kucaklaşmayı ve hatırlamayı önceliğine alan müstesna ve seçkin bir zamana işaret eder" dedi

'Gönüle girmek için eşsiz bir fırsat'
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Ramazan Bayramı öncesi bir mesaj yayınladı. Türkdoğan mesajında şu ifadeleri kullandı:
"Mübarek Ramazan ayının manevi hazzını ve kutsiyetini ibadetlerle idrak ederek bayrama ulaşmanın gönül huzurunu milletçe yaşıyoruz. Bir ay boyunca Cenab-ı Allah’ın rızasını kazanmak ve rahmetinden faydalanmak için tuttuğumuz oruçlardan sonra, bayram günlerine kavuşmak mutluluk vericidir.
 Bayramlar bizi birbirimize bağlayan, kucaklaşmayı ve hatırlamayı önceliğine alan müstesna ve seçkin bir zamana işaret eder. Bayram; paylaşmanın, dayanışmanın, hatırlamanın ve gönüllere girmenin eşsiz bir fırsatıdır. Dostluğun, yakınlığın, hal ve hatır sormanın manevi miladıdır. Bayram süresince büyükler ziyaret edilecek, küçükler sevindirilecek, umutlar tazelenecektir. 
Ramazan Bayramı’nın manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, milleti iyilikte, doğrulukta ve hayırda buluşturmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. 
Vatanımızın her yöresinde; gülümseyen yüzler, sevinen kalpler, birleşen eller, dua eden diller eşliğinde kutlanacak bayram günlerinin, İslam Dünyasının içine düştüğü karanlık ve sancılı süreçten kurtulması için bir başlangıç olmasını temenni ediyorum.
 Bu duygu ve düşüncelerle, Türk İslam Aleminin Mübarek Ramazan Bayramı’nı içtenlikle kutlar, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun!"
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2017, 18:49
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107