banner84

Güç birliği yapılmalı

Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’i ziyaret eden turizmciler, sektörde güç birliği yapılması gerektiği konusunda birleştiler

Güç birliği yapılmalı
 Alara Turizm Yatırımcıları Derneği Başkanı Serdar Gür ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Konaklı Otelciler Birliği Başkanı Ali Okan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven’i ziyaret ettiler.
Ziyarette Alanya’daki turizm ve önümüzdeki dönemlerde yapılması gereken işlemler konuşuldu. Kaymakam Dr. Tanrıseven Alanya’da çok mobil bir turizm potansiyelinin olduğunu, bunun da daha iyi noktalara getirilmesi için el birliği ile çalışılması gerektiğini ifade etti.
Kaymakam Tanrıseven yaptığı konuşmada “Alanya’nın marka değerini yükseltirsek, buraya gelen turist sayısını ve kalitesini arttırırsak bu çalışmadan herkes faydalanacaktır” dedi.
Turizm Birlikleri Başkan ve üyeleri de Alanya’nın özellikle yurtdışı tanıtımı için güç birliği yapılması gerektiğini ifade ettiler.
Konaklı Otelciler Birliği Başkanı Ali Okan “Herkes ayrı ayrı yerlerden çalışma yapacağına, bu ilçedeki bütün bileşenlerin Kaymakamlık, Belediye, Turizm Birlikleri ve Derneklerinin ortak işbirliği içinde, Kaymakamlık ve Belediye’nin öncülüğünde bir araya gelip güç birliği yapmasını destekliyoruz, bundan da bütün turizmciler ve Alanya kazançlı çıkacaktır’’dedi.
Turizm Birliklerinin ziyaretinde turizm'de önümüzdeki dönemlerde yapılması gereken çalışmalar ele alındı. 
Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 10:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107