Gazeteci Gaye Coşkun’un sunduğu program daha önceki yıllarda Cuma akşamları ekrana gelirken bu sezon yayın gününü değiştirdi ve Çarşamba saat 19.30’da izleyici ile buluşacağını ilan etti. Programın yeni yayın dönemindeki ilk konuğu ise AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu olacak. Erken seçim ihtimalinin konuşulduğu şu günlerde seçim sahasında sıkı bir çalışma yapan Toklu’nun genel ve yerel seçime yönelik hedefleri, Alanya’nın sorunları, çözümleri ve ilçenin gündemlerine dair merak edilenler canlı yayında konuşulacak. İzleyiciler canlı yayını www.alanyapostatv.com URL adresinden, tüm sosyal medya hesapları ile youtube kanalından canlı izleyebilecekler.ü
Programın 20. yayın dönemine ilişkin açıklama yapan yapımcı ve sunucu Gaye Coşkun şu açıklamayı yaptı: ‘Haberin Manşeti programını izleyicileri için her zaman olduğu gibi doyurucu, anlaşılır ve kesintisiz bir yayın hazırladık. Yaklaşmakta olan seçim öncesi gündemimiz daha çok siyasi olacak. Alanya sorunları ve gelişmelere ilişkin gündem konukları ile 2023 yılı yayın dönemini tamamlayacağız. İzleyicilerimizin görüş, soru ve önerileri ile bizlere katkı sunmasını bekliyoruz.’ (SABİHA TATLIYER)
Haberin Manşeti’nde ilk konuk Toklu olacak
Alanya’nın televizyon klasiği programlarından olan Gazeteci Gaye Coşkun’un sunduğu Haberin Manşeti programı 20. yayın yılına girdi. Alanya Posta TV ekranlarında üçüncü sezonuna giren Haberin Manşeti, sezon arasını bitirdi ve yeniden canlı yayınlara başladı.
Muhabir: Sabiha Tatlıyer
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor