banner129

Hacet Mahallesi gönlündeki adayı söyledi

Yerel seçimin nabzını tutmaya devam eden Alanya Postası, Hacet Mahallesi'nde vatandaşlara belediye başkan adaylarını ve muhtar adaylarını sordu

Hacet Mahallesi gönlündeki adayı söyledi

Mevlüt UYGUR
Alanya Postası Gazetesi olarak 'Söz Seçmen'de başlığı altında mahalle mahalle 31 Mart yerel seçimlerin nabzını tutmaya devam ediyoruz. Alanya'nın merkez mahallesinden birisi olan 12 bin 336 nüfusu bulunan Hacet Mahallesi'ndeki görüşlerini aldığımız vatandaşlar gönlündeki belediye başkan adayı ve muhtar adayı ile seçimin favorisini gazetemize aktardı.
'İNSANLAR MEMNUN'
Nurcan İnkaya, "Benim Gönlüm Millet İttifakı'nın adayı Abdullah Sönmez'den yana ama mevcut başkan Adem Murat Yücel'in yine kazanacağını düşünüyorum. Mevcut başkandan insanlar memnun. Cumhur İttifakı olmasa benim de gönlüm Yücel'den yana olabilirdi.  İYİ Parti'nin adayı Abdullah Sönmez'in de güzel şeyler yapacağını düşünüyorum.  Muhtar adayı olarak ise Hakan Arif Karagöz'ün kazanacağını düşünüyorum" dedi.
'HİZMETLERDEN MEMNUNUZ'
Kemal Ergün, "Bence yerel seçimlerin favorisi Adem Murat Yücel. Çünkü  iyi çalışıyor vatandaşlar çalışmalardan memnun. Bence Yücel tekrardan bir dönem daha kazanacaktır. Yaptığı hizmetlerden de memnunuz" ifadelerini kullandı.
'ZENGİNLERİN BAŞKANI'
Fahrettin Uyar, "Benim oyum Cumhur İttifakı'nın adayı Adem Murat Yücel'e olacak. Çünkü tanındık adam, çalışan hizmet eden bir adam. Bence öbürleri zenginlerin başkanı. Seçimin favorisini ise Yücel'i görüyorum. Adem başkan kazanacak ama zorlana da bilir. Çünkü diğer partiler de güçlü" dedi.
'RAKİBİNDEN ÜSTÜN'
Mustafa Topaloğlu, "Yerel seçimlerde seçimin favorisi olarak Yüzde 100 mevcut başkanı görüyorum. Çünkü vatandaşlar yapılan hizmetlerden memnun. Rakibinden daha üstün olduğuna ve daha iyi çalışacağına inanıyorum. Mahallemizde ise  Hakan Arif Karagöz'ün düşünüyorum. Onun da mahallemize iyi hizmetler yaptıracağı kanaatindeyim. Alanya'mız için hayırlısı olsun" diye konuştu.
'KİM İYİ HİZMET YAPACAKSA O OLSUN'
Mehmet Kölüş, "Benim düşüncem yerel seçimlerde Cumhur İttifakı'nın adayları favori. Alanya'da Adem Murat Yücel'in Antalya'da Menderes Türel'in kazanacağını düşünüyorum. Alanya'mıza kim daha iyi hizmet yapacaksa o seçilsin" ifadelerini kullandı.
'FAVORİ CUMHUR İTTİFAKI'
Abdurrahman Akın, "Seçimin favorisi Cumhur İttifakı. Alanya'da mevcut başkan yine kazanacaktır, Antalya'da ise yine mevcut başkan alır. Mevcut başkanın çalışmalarından memnunuz. Mahallemiz de de çok muhtar adayı var. Şuan düşündüğüm bir isim yok. Hayırlı kimse o olsun" dedi. 
'HAKKI HUKUKU BİLEN BİR BAŞKAN OLMALI'
Yavuz Yılmaz, "Ben hiç bir siyasetçiye güvenmiyorum. Bu nedenle oy kullanmayı düşünmüyorum. Çünkü hiç bir siyasetçi de ne adalet var? ne de güven var. Hesap sormadan, hesap verecek bir belediye başkan adayı istiyoruz. Seçimin favorisi kim olur bilmiyorum ama, hakkı hukuku bilen bir başkan olmasını istiyorum. Muhtarları da gereksiz görüyorum, boş yere maaş veriyorlar. Bence muhtarlıkların kapatılması gerekir. 
'İPİ GÖĞÜSLEYEN ALIR'
Muhittin Şanlı, "Ben Adem Murat Yücel'in yanındayım, onu destekliyorum ve seçimin favorisi olarak görüyorum. Genç dinamit bir başkanımız var. 5 yıl boyunca Alanya'mıza güzel hizmetler yaptı. Bir dönem daha yapması gerektiğini düşünüyorum.  Abdullah Sönmez'i de çok tanımıyorum, Konaklı Eski Belde başkanıymış kendisi. Kendi çevresinde iyidir. Bu seçimdir ipi göğüsleyen götürür. İYİ Parti'nin bayağı bir oyu var. Cemaat kesimi de İYİ Parti'yi destekleyecek galiba. Ama yine Yücel'in kazanacağını düşünüyorum. Çünkü vatandaşlar yapılan hizmetlerden memnun ve vatandaşın gönlünü alan bir isim. Bildiği kadarıyla mahallemizde 3-4 tane muhtar adayı var. Ben İzzet Ateş'i destekliyorum" şeklinde konuştu. 
'KARŞISINDA RAKİP YOK'
İsmail Turhan, "Seçimin favorisi Adem Murat Yücel diye düşünüyorum. Çünkü yapılan hizmetlerden memnunuz ve halk tarafından seviliyor. Karşısında rakip görmüyorum" dedi.
'TEKRAR KAZANACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM'
Kadir Soykaya, "Mevcut başkanın  tanıdığımız bildiğimiz adam. Yaptıkları çalışmaları da görüyoruz. 31 Mart seçimlerinde tekrar kazanacağını düşünüyorum" ifadelerini kullandı.
'ÇALIŞANA HAKKI VERİLMESİ GEREKİR'
Ali Turhan, "Bence seçimi Adem Murat Yücel alır diye düşünüyorum. Çünkü çalışıyor, hizmet yapıyor. Çalışan adama hakkı verilmesi gerekir. Adem başkanın bir dönem daha hakkı var diye düşünüyorum. Bu yüzden oyumu adem başkana vereceğim" dedi. 
'RUS ADAYA OY VERECEĞİM'
Ali Yazar "Bence seçimin favorisi Adem Murat Yücel. Ama ben oyumu Rus adaya vermeyi düşünüyorum. Çünkü tepki açısından vereceğim. Abdullah Sönmez iyi ama İYİ Parti'den olmasından dolayı kaybeder. Hacet Mahallesi'nde ise Hakan Arif Karagöz'e vermek oy vermek istiyorum. Çünkü çalışkan düzgün bir insan. 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 22:16
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107