banner84

"Halkla aramızdaki tek köprü sizlersiniz"

Alanya merkezin yanı sıra kırsaldaki sorunları çözmek için de seferber olduklarını söyleyen Güney, “Yaz bitmeden sorunlar bitecek” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, güne oldukça yoğun başladı. Birçok vatandaşın yanı sıra Güney muhtarları da kabul ederek talep ve sorunlarını dinledi. Hocalar, Yeniköy, Saburlar ve Tırılar Mahallesi’nin muhtarlarını makamında kabul eden Güney, muhtarların mahalleleriyle ilgili taleplerini tek tek not aldı ve çözümü için ilgili birimlere talimat verdi. Güney, “Tüm çalışmalarımız Alanya merkez ve kırsalındaki sorunları çözmeye yönelik olacak. Alanya’da yaşayan vatandaşlarımız kadar kırsal kesimde yaşayan halkın sorunlarını da çözmek birincil görevimiz” dedi.

REFÜJLERE YENİ LEVHA DİKİLDİ

Bunun için tüm ekiplerinin ve iş makinelerinin hazır olduğunu vurgulayan Güney, “Yaz kış demeden halk ile aramızdaki en önemli köprü olan muhtarlarımızın taleplerini dikkate alıp sorunları en kısa sürede çözmeye gayret edeceğiz” diye konuştu. Öte yandan Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi, Alanya’da kendilerine ait ana arterlerdeki refüjlere levha yerleştirdi. Park ve Bahçeler ekipleri, Atatürk Bulvarı, 25 Metrelik Yol ve Mahmutlar Mahallesi’ndeki Barbaros Caddesi'ne levha çalışması yaptı.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2015, 09:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107