banner84

Hayıseverlere vali teşekkürü

Antalya Valisi Öztürk, "Antalya'da bir yıl içinde okul yapımı için 19'uncu protokolü imzaladık. Antalya bu konuda inanılmaz cömert, hayırseverlerle dolu bir şehir" dedi

Hayıseverlere vali teşekkürü
 Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, ilde bir yıl içinde okul yapımı için 19 protokol imzaladıklarını bildirdi. Antalyalı iki hayırsever, eğitime destek için Antalya Valiliği'nde okul protokolü imzaladı. Vali Öztürk, protokol imza töreninde yaptığı konuşmada, Korkuteli ilçesinde 2008'de hayırsever Halil Dal'ın 8 derslikli ilkokul yaptırdığını, şimdi ise oğlu Yüksel Dal ile Yelten'de 8 derslikli ek bina yaptıracağını söyledi.
Hayırseverliğin babadan oğla geçtiğini ifade eden Öztürk, "Antalya'da bir yıl içinde okul yapımı için 19'uncu protokolü imzaladık. Antalya bu konuda inanılmaz cömert, hayırseverlerle dolu bir şehir. Antalya hayırda yarışıyor" dedi.
Akdeniz Üniversitesi Yerleşkesi'nin içinde 24 derslikli ortaokul yapmayı düşünürken hayırsever Gülten Çağıran'ın bağışta bulunduğunu belirten Öztürk. Çağıran'ın ismini sonsuza dek adını taşıyacak okulda yaşatacağını kaydetti.
Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2014, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157