banner84

Hazırladığımız projeleri Türel’e sunacağız

**

Hazırladığımız projeleri Türel’e sunacağız
 Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney bugün birim amirleriyle haftalık toplantısını yaptı. Toplantıya Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ ve Belediye Meclis Üyesi Arif Tok da katıldı. Güney, toplantının içeriği ve Perşembe günü Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’le yapacakları görüşme hakkında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Güney açıklamasında; “ birim amirleriyle haftalık toplantımızı yaptık. Bir içinde yapılan çalışmalar ve önümüzdeki hafta içinde yapılacak çalışmaları değerlendirdik. 12 Meclis üyemizle birlikte 27 Kasım Perşembe günü Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel ile görüşeceğiz. İlçe teşkilatımız ve meclis üyelerimizle birlikte Alanya için hazırladığımız projeleri başkanımıza ileteceğiz. Ayrıca Asat Genel Müdürü Faruk Karaçay’la da görüşeceğiz. Asat ile ilgili projeler ve yapılacak çalışmaları değerlendireceğiz “ dedi.

Alanya’da Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne geçecek yollar konusundaki çalışmalar hakkında basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Güney, “ bir taslak hazırladık. Bunun üzerine büyükşehir ekipleri Alanya’ya gelerek bazı incelemelerde bulundu. Hazırlanan rapor Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel ve teknik ekipçe değerlendirilecek. Meclis kararıyla nerelerin büyükşehire bağlanacağı belli olacak. Öte yandan Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından gönderilen bir ekip de bugün Alanya’ya geldi. Ulaşım konusunda güzergahlarda tespit yapacaklar. Ekip Halk Otobüsleri Kooperatifi ile birlikte çalışmaya başladı “ şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107