banner84

Hisarcıklıoğlu Şahin'le görüştü

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, Anamur’da bir törene katılmak üzere Gazipaşa Havalimanı’na inen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu karşıladı

Hisarcıklıoğlu Şahin'le görüştü
 Görüş alışverişinde bulunan Hisarcıklıoğlu ve Şahin’e Gazipaşa Kaymakamı Kadir Ekinci ve Gazipaşa Belediye Başkan Vekili Semra Yalçın Bilgiç de eşlik etti. Dün gerçekleşen buluşmada bölgesel konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’i yoğun ve başarılı çalışmaları nedeniyle tebrik etti.
ŞAHİN BİLGİ VERDİ
Uçaktan iner inmez ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’le bir görüşme gerçekleştiren TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, bölge gündemi hakkında Başkan Şahin’den bilgi aldı. Şahin, ayrıca ALTSO faaliyetleri ve yürütülen projeler hakkında da Hisarcıklıoğlu’na çeşitli bilgiler aktardı.
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in kendini karşılamasından duyduğu memnuniyeti dile getiren TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Şahin’le yaptığı görüşmenin ardından Anamur’a hareket etti.
Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2015, 18:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107