banner84

HOTED gümbür gümbür

Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED Alanya tarihinin en yüksek katılımlı eğitim seminerini gerçekleştirdi

HOTED gümbür gümbür
Geçtiğimiz cuma akşamı Mert Pazarlama ve Iduna Endüstriyel firmasının sponsorluğunda, Alaiye Resort Otel’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen hijyen konulu seminere housekeeping camiası adeta akın etti.
Kat hizmetleri müdürleri, kat şefleri, hijyen firmalarının temsilcileri ve satın alma müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen seminerde bir konuşma yapan Onursal Başkan Hakan Halit Yeni, "Meslektaşlarımızın yarınları için, bilinçli ve kaliteli hizmet için, housekeepıng camiamız için, dostlarımızın destek ve katkılarıyla çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Bu akşam burada karşımda gördüğüm  muhteşem tablodan duyduğum memnuniyeti kelimelerle ifade etmem mümkün değil, bu demek oluyor ki, emeklerimiz ve çabalarımız boşa gitmiyor. Yönetim kurulumuz başta olmak üzere hepimiz bu mesleğin yarınları için var gücümüzle çalışıyoruz. Sizler de birlik ve beraberliğimizi koruduğunuz ve üzerinize düşeni yapmaya devam ettiğiniz sürece yapamayacağınız hiçbir şey yok. Biz hiçbir zaman tabela derneği olmadık, olmayacağız.
HOTED Alanya çıkışlı bir marka olacak diye çıktığımız bu yolda bu güne kadar verdiğimiz tüm sözleri tuttuk. Hedeflerimiz ve ileriye yönelik verdiğimiz sözler doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz. Federasyonlaşma yolundaki çalışmalarımız da devam ediyor. HK federasyonunun kurulduğu günü görmeden ölmeye hiç niyetim yok.
Saçma sapan tabuların hepsini yıktık
BÖLGE SORUMLULARI BELİRLENDİ
Mahmutlar ve Kargıcak bölgesinde Cumhur Akkeçeli ve Fatih Söyler, Konaklı ve Türkler bölgesinde Fatma Çördük İçke, Ayşe Aksoy ve Canan Özpolat, Okurcalar bölgesinde İlknur Çetin bölge sorumluluklarına getirildiler. Diğer bölgeler için de çalışmalara devam edileceği söylendi.
Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2015, 19:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107