banner84

İş Güvenliği Eğitimi

Alanya Belediyesi, personellerinin sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışabilmelerini sağlamak amacıyla iş güvenliği eğitimlerini sürdürüyor.

İş Güvenliği Eğitimi
 Alanya Belediyesi her yıl ülke genelinde yaşanan ölümlü ve yaralamalı iş kazalarını göz önünde bulundurarak, belediye çalışanlarının tamamını kapsayacak şekilde iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini aralıksız sürdürüyor. 
Alanya Belediyesi’ne hizmet veren Çalışma Bakanlığı’ndan yetkili Alanya’nın ilk ortak sağlık ve güvenlik birimi olan Mavi Denizyıldızı  OSGB Firması’nda görevli İş Güvenliği Uzmanları  Kenan Akpolat ile Sibel Kurtoğlu Yıldırım, Alanya Belediyesi İşyeri Hekimi Sultan Özgen tarafından personel ilk etapta 4’er saat süre ile eğitime tabii tutuldu. Yıl boyu devam edecek olan eğitim ile toplamda her personelin yıl boyunca 16’şar saat eğitime tabii tutulacağı açıklandı. 
RİSK RAPORLARI HAZIRLANIYOR 
Öte yandan belediye personellerinin çalıştığı tüm sahaların gezilerek sahada bulunan risklerin tespit edilip Risk Değerlendirme Raporları’nın hazırlandığı ve tespit edilen uygunsuzlukların giderilmeye başlandığı belirtildi.
Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2014, 09:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107