banner84

İş yaşamında stres anlatıldı

Geçtiğimiz cumartesi günü ALTSO Konferans Salonu’nda Uzman Psikolog Şahin Çiftçi tarafından ‘İş Yaşamında Stres; Bir Başa Çıkma Serüveni’ eğitimi verildi. Eğitime vatandaşların ilgisi yoğun oldu

İş yaşamında stres anlatıldı
Eğitimin başında katılımcılara stres konusunda detaylı bilgi veren Çiftçe, daha sonra stresle başa çıkma yöntemlerini anlattı.
ÇİFTÇİ: “STRESSİZ İNSAN YOK”
İnsanların çevrede olup bitenlere tepki verdiğini ve bu yüzden stressiz insanın olmadığını belirten Çiftçi, stres problemini çözme aşamalarından bahsetti. Çiftçi, “Problemi tanımlayın, problemi küçük adımlara bölün ve ilk nereden başlayacağınıza karar verin. Beyin fırtınası yapın ve ne kadar problemi çözmeye yardımcı fikir varsa hepsini yazın” dedi. 
SORU-CEVAP YAPILDI
Çiftçi, “Stres problemini çözmeye nelerin yardımcı olacağını düşünün. Koşullar ne olursa olsun, stres düzeyini kontrol altında tutmak, iş yerinde performansı arttırır” diye konuştu.  Seminerin son kısmında Uzman Psikolog Çiftçi, katılımcılardan gelen soruları yanıtladı.
ALTSO Akademi’nin 2014 yılı 2. Dönem Kişisel Gelişim Eğitimleri 29 Kasım 2014 Cumartesi günü ALTSO Konferans Salonu’nda Öğr. Gör. Can Sayın’ın vereceği ‘Bir Pazarlama Stratejisi Olarak Sosyal Medya’ eğitimiyle devam edecek.
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2014, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner134