banner84

'İşbirliği içinde çalışıyoruz'

Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Güney, "Alanya Belediyesi ile işbirliği içinde şehrimize daha güzel hizmetler getirmek îstiyoruz" dedi

'İşbirliği içinde çalışıyoruz'

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Kestel Hizmet Birimi’nin açılması ile birlikte, büyükşehir hizmetlerinin büyük bölümü yeni hizmet binasında verilmeye başlandı. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinden önce Kestel Beldesi belediye binası olarak kullanılan; büyükşehir yasasıyla birlikte Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne geçen bina baştan aşağıya yenilenerek, Büyükşehir’in Alanya’daki hizmetlerinin verildiği bir birim olarak kullanılmaya başlandı. Binanın faaliyete geçmesi dolayısıyla Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, bir kahvaltı organize etti. Kahvaltıya Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, Alanya Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ, birim sorumluları ile Kestel Belde Belediyesi’nde geçmişte çalışan ve şu an Alanya Belediyesi’nde çalışan personeller katıldı. Oldukça samimi bir ortamda geçen kahvaltıdan sonra davetliler yeni hizmet binasını gezdi. Binanın çok güzel olduğunu belirten Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, “Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Burada Alanya’ya güzel hizmetler yapılacağından endişem yok“ dedi.

"AMACIMIZ SİZLERE NOSTALJİ YAŞATMAKTI"

Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ise konuşmasında, “Amacımız burada daha önce Kestel Belediye Personeli olarak çalışan kişilere bir nostalji yaşatmak ve Alanya Belediyesi ile işbirliği içinde şehrimize daha güzel hizmetler getirmek ve çalışanların kaynaşması ve iyi ilişkiler kurmasını sağlamak “ dedi. Güney, Kestel Hizmet Binası’nda Büyükşehir’in birçok birimi ile faaliyetlerini sürdürdüğünü belirterek, “Vatandaşlarımız taleplerini, resmi iş ve işlemlerini bu birime gelerek yaptırabilecekler. Daha kaliteli ve hızlı hizmeti getirmek için çalışmalarımız aralıksız sürecek “ şeklinde konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2015, 23:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107