banner129

İskelede sinema keyfi

57.  Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında Altın Portakal Tırı 2 Ekim Cuma akşamı İskele Şelale Meydanı’nda Alanyalı sinemaseverlerle buluştu.

İskelede sinema keyfi

3-10 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında,  Antalya Büyükşehir Belediyesi Altın Portakal Sinema Tırı   ilçelerde ücretsiz gösterimlerine devam ediyor.  
Antalya’nın 19 ilçesinde 25 Eylül 4 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek gösterimlerde bir birinden güzel filmler sanatseverlerle buluşturulacak. 25 Eylül’de Muratpaşa ve Kepez’de başlayan gösterimler 4 Ekim’de Kemer’de son bulacak. 14 ilçede gösterimini tamamlayan Altın Portakal Sinema Tırı 2 Ekim Cuma akşamı Alanya ve Finike’de sinemaseverlerle buluşacak. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinlikte çocuk filmleri ve komedi filmleriyle küçük yaştan itibaren sinemaya olan ilginin arttırılması hedefleniyor.  Altın Portakal Tırı etkinlik kapsamında 2 Ekim 2020 Cuma saat 20:00’de Alanya İskele Şelale Meydanı’nda  Kuzular Firarda - Uzay Parkı filmini sinemaseverlerle buluşturdu. Büyük küçük bir çok kişinin severek izlediği film bir birinden ilginç sahneleri ile izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107