banner129

İYİ Parti'de liste belli oldu

İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı’nın kongresi Alanya Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. İYİ Parti İlçe Teşkilatı'nın 1. Olağan Kongresi sonrası İYİ Parti’de Alper Arıkan dönemi başladı. Kongreyle ilçe başkanı seçilen Alper Arıkan'ın delege listesi de açıklandı.

İYİ Parti'de liste belli oldu

İYİ Parti İlçe Teşkilatı'nın 1. Olağan Kongresi sonrası İlçe Başkanı seçilen Alper Arıkan’ın delege listesinde şu isimler yer aldı:

BAŞKAN 
Alper Arıkan

YÖNETİM KURULU ASİL
Abdullah Akkuş
Adnan Akay
Ali Özpelit
Atilla Baysal
Ayşenur Özdoğan Gülmez
Banu Özel Tutğaç
Batuhan Filiz
Bedia Hakenkruger
Bülent Gümrah Gürsoy
Cüneyt Çetin
Durali Özer
Ece Şahin
Elçin Ulu
Emrah Yeşilkaya
Esra Fırtına
Gökçen Kayakıran
Hüseyin Karakulak
İbrahim Çelik
Kemal Kahya
Ender Temiz
Kemali Mülazımoğlu
Mehmet Barcın
Mehmet Uygun
Mutlu Aydemir 
Nadir Kandemir 
Nihat Ergün
Nurettin Babaoğlu
Paşa Demir
Selim Demiralp
Servet Dingil
Şefik Bahçe 
Şenol Gülbahçe

İL DELEGE LİSTESİ ASİL
Alper Arıkan 
Abdullah Sönmez 
Cafer Uyar
Hasan Can Kamburoğlu
Fikret Arık
Hasan Basar
Didem Dim Özaltın
Halit Öztürk 
Hacı Mevlüt Zavlak
Alper Kan
Şefik Bahçe 
İbrahim Çelik 
Durali Özer 
Batuhan Filiz 
Cüneyt Çetin 
Mustafa Arık
İlhan Memiş
Çağrı Arıkan
Nurettin Babaoğlu 
Duran Tor
Ender Temiz 
Hüseyin Karakulak
Mehmet Barcın
Mesut Tekin
Muzaffer Şahinkaya
Nurullah Yılmaz
Ahmet Yetgin
Timuçin Düzgün
Ayten Düzgün
Şenol Gülbahçe
Adnan Akay
Kemali Mülazımoğlu 
Sait Küçüker
Türker Babalık
Ayşenur Özdoğan Gülmez 
Elçin Ulu
Rasim Erdoğan 
Serdar Arıkan
Tuğrul Arıkan
Bedia Hakenkruger 
Tuğrul Ay
Mehmet Turan
Bülent Gümrah Gürsoy 
Gürsel Kıldan
Emre Zorbaz
Fuat Çelik
Hasan Gürsel Hacıhamdioğlu
Mutlu Aydemir 
Süleyman Öztürk
Osman Ergün
Rukiye Kaya
Banu Özel Tutğaç
Olcay Irmak
Selma Yavaş Temiz
Lütfiye Arıkan
Paşa Demir 
Ali Rıza Gül
Ahmet Akdemir
Mustafa Ulusoy
Nadir Kandemir 
Adnan Özkaya
Ramazan Şahinkaya
Onur Barcın
Emre Sertler
Mehmet Şahin Gülbahçe
Mevlüt Kumru
Alaaddin Serdengeçti 
Şerafettin Sönmez 
Recep Sayın
Mehmet Turan 
Veli Sarı
Hüseyin Taşer
Ramazan Ergin
Ahmet Bircan Metin
Esra Fırtına 
Gülten İnce Doğan
Aynur Kaya Çağlar
Sevim Uysal
Ayşe Özer
Meryem Kıldan
Nevsal Çelik
Çiğdem Akay
Binnaz Atiş
Nazan Atik Skau
Mehpare Uymaz
Ahmet Yüksel
Tevfik Arslan

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107