banner129

İYİ Parti’den Posta Medya'ya ziyaret

Alanya'da geçtiğimiz ay kongresini tamamlayan İYİ Parti Alanya İlçe yönetimi, Başkan Alper Arıkan önderliğinde yönetim kurulu üyeleriyle Alanya Posta Medya'yı ziyaret etti.

İYİ Parti’den Posta Medya'ya ziyaret

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Alper Arıkan ve yönetim kurulu üyeleri Alanya Posta Medya’yı ziyaret etti. Alanya Posta Medya ortaklarından Mehmet Ali Gürses, Genel Koordinatör Gaye Coşkun, Alanya Postası Gazetesi Haber Müdürü Ayşe Yağmur Mercimek ve Alanya Posta TV Haber Müdürü Özgür Yılmaz tarafından karşılanan İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı, parti ve teşkilat olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. 
POSTA MEDYA'YA ÖVGÜ
Alanya Posta Medya’nın tesisini çok beğendiğini ifade eden Arıkan, “Malumunuz kongre süreçleri geçirdik. 2 aya kadar hem ilçe il seçimleri daha sonra büyük kurultayımızı tamamladık. Bu 2 aylık süreçte yoğun bir mesai harcadık. Basın kuruluşlarını ziyaret etme fırsatını anca tanımış olduk. Ondan dolayı geç kaldığımız için özür dileyelim. Yerel basının önemini her platformda dile getiriyoruz. Yerel basın bu toplumun hafızasıdır arşividir. Hem sizlerde istişare anlamında, fikir alışverişi anlamında çok verimli bir toplantı ziyaret getirdiğimizi düşünüyorum. Çok teşekkür ediyorum ayrıca tesisimizi de çok başarılı buldum. Hakikaten çok profesyonelce hazırlanmış. O anlamda da sizi tebrik ediyorum. Bölgemize şehrimize güzel bir tesis kazandırmışsınız. Alanya postası ailesini bu vesile ile tebrik etmiş olayım” diye konuştu. -Alkın BİRİCİK

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107