banner84

İzlenecek yol haritası masaya yatırıldı

Başhekim Karahan'ı ziyaret eden ALKÜ Tıp Fakültesi Dekanı Gökçeoğlu ve yardımcısı Şahin, hastanede eğitim alanında yapılabilecek projeler ve izlenecek yol haritasını masaya yatırdı

İzlenecek yol haritası masaya yatırıldı

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Arife Uslu Gökçeoğlu ve Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Yılmaz Güler, Doç. Dr. Sevinç Şahin,  Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Oğuz Karahan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 
YOL HARİTASI KONUŞULDU
Hastanenin eğitim ayağının masaya yatırıldığı ziyarette, yakın zamanda sağlık alanında hastaneye kazandırılması gerekenler, ileriye dönük projeler, izlenecek olan yol haritası konuşuldu ve fikir alışverişinde bulunuldu. 
'GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ'
Dekan Prof. Dr. Arife Uslu Gökçeoğlu, "Başhekim Doç. Dr. Oğuz Karahan ile birlikte güzel işlere imza atacağımıza inanıyoruz. Birlikte hareket ederek Alanya’mıza kaliteli bir sağlık hizmeti kazandırmak için elimizden geleni yapacağız. Değerli meslektaşım Oğuz beye yeni görevinde başarılar dilerim“ dedi. 
'ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK'
Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başhekim Karahan ise, "Sizlerin ve klinik şefi olan hocalarımızın da katkılarıyla  ortak payda da en iyi sağlık hizmetini şehrimize kazandırmak için çalışmalarımız devam edecektir" dedi. -Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2022, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169