banner129

Kadın dayanışması

Alanya Kent Konseyi Yerel Gündem 21 Evi'nde, Ceylan Tanrıseven’in de katılımıyla toplandı. Toplantıya her kesimden temsilci katılırken, Alanya adına birlik beraberlik mesajları verildi

Kadın dayanışması
 Toplantıya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, Kadın Meclisi Başkanı Ümran Aykut ve kadın meclisi yönetim kurulu üyeleri, Adale ve Kalkınma Partisi Kadın Kolları Başkanı Şükran Çalık, Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı Zuhal Sİirkeli, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Necla Yıldırım,  Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Nilgün Özcan ve yönetimi, Alanya Kadınları Yardımlaşma Derneği ve yönetimi, Alanya Zihinsel Engelliler Derneği Yönetimi, ALTİD Genel Sekreteri Elvan Güneş, Alanya Lions Klüp Başkanı Nihal Kurt, Gön-Kad Başkanı Meral İşman ve bir çok gönüllü katıldı.
Toplantıda bir konuşma yapan Ceylan Tanrıseven, bu birlikteliğin sağlandığını görmekten memnun olduğunu söylerken, Alanya için birlikte hizmet etme noktasında çalışmaların ortaklaşa yapılmasını gerektiğini vurguladı.
Konsey Başkanı Nurhan Özacan da Ceylan Tanrıseven ve diğer katılımcılara teşekkür ederek, konseyin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Toplantı sonunda çıkan kararla ilerleyen dönemlerde tüm dernek oda ve siyasi parti kadın temsilcileri ile Alanya’da, Alanya için ortak bir faaliyet yapma kararı alındı .Bu projenin yakın zamanda faaliyete geçeceği ifade edildi.
Tüm katılımcılar, bu birliktelikten ve kaynaşmadan memnun olduklarını ve tekrarlanması gerktiği konusunda fikir birliğine vardılar. Toplantı sonunda Alanya Kent Konseyi Kadın Meclisi Yönetim Kurulu Üyesi ve El Sanatları Eğitmeni Esma Çağlıdabakgil tarafından, Çağdaş Yaşam Destekleme Derneği'ne Üç Boyutlu Alanya Rölyef Resim çalışması hediye edildi.
Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2014, 16:52
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107