banner84

Kamuya ucuz elektrik

Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, CLK Akdeniz Elektrik ile Alanya’daki kamu kurum ve kuruluşlarına elektriği daha ucuza kullanma imkanı verecek sözleşmeyi imzaladı

Kamuya ucuz elektrik
 Kaymakam Tanrıseven, yaptığı konuşmada “CLK Akdeniz Elektrik ile Alanya Kaymakamlığı olarak bir anlaşma yapıyoruz. Bu anlaşma çerçevesinde Alanya’daki kamu kurum ve kuruluşları elektriği daha ucuza kullanabilecekler ve devlet bütçesine katkıda bulunacaklardır. CLK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü ve AKEDAŞ Koordinatörüne burada gösterdikleri yapıcı katkıdan dolayı teşekkür ediyorum. Bu anlaşmanın yürürlüğe girmesiyle Alanya’daki bütün kamu kurum ve kuruluşları, AHEP Üniversitesi ve Akdeniz Üniversitesi’nin bazı bölümleri elektriği daha ucuza kullanacaklar ve elektriğe harcadığımız miktar daha da azalacaktır” dedi.
CLK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Halit Bakkal ise yaptığı konuşmada “ALTSO ile imzaladığımız indirimli elektrik satış sözleşmesinden sonra Alanya Kaymakamı Dr.Hasan Tanrıseven’in davetiyle bu indirimli elektrik satış sözleşmesi imzalanmıştır. Alanya Kaymakamlığına bağlı bütün resmi daireler bu imkandan faydalanabileceklerdir.” dedi.
Konuşmaların ardından Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ile CLK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Halit Bakkal, protokole imza attılar.
Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 17:07
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107