banner84

Karadağ hal için Böcek'le görüştü

CHP İlçe Başkanı Karadağ, Alanyalı halcilerin Türkler’de açılması planlanan toptancı haline mevcut proje durumuyla gitmek istememesi konusunu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile görüştüğünü söyledi.  Karadağ 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili de açıklama yaptı.

Karadağ hal için Böcek'le görüştü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Başkanlığı Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısını parti binasında gerçekleştirdi. CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ yapımı devam eden ve halcilerin tepki gösterdiği yeni hal projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Karadağ, "Şu anki yapılan hal fiziki olarak halcilerimize çok rahat bir şekilde hizmet verebilecek bir yapıda değil. Mekanlar küçük, yay şeklinde mimari oluşunun ileride araçların giriş ve çıkışlarına engel olacağı kanısındayız" dedi.
'BU HALE NASIL GELDİĞİNİ BİLMEK ZORUNDAYIZ'
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili açıklamalarda bulunan Karadağ, “FETÖ darbesi denildiği zaman akla ilk gelecek soru nerden çıktı bu FETÖ meselesi olmalı. Hafızamızı yokladığımız zaman FETÖ’nün nasıl palazlandığını, nasıl bu hale geldiğini bilmek zorundayız.” ifadelerini kullandı.
'TAM KAPASİTE HİZMET VERMEYE BAŞLACAK'
Çöp alımına başlayan Katı Atık Tesisi ile ilgili açıklama yapan CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, “Önümüzde büyük bir açılış yapılarak, tam kapasite hizmet vermeye başlayacak” dedi. Karadağ ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra partiye yeni katılan üyelere rozet takma töreni gerçekleştirdi. 

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2020, 18:53
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107