banner129

Karaloğlu ve Harputlu anasınıfı protokolüne imza attılar

Antalya Valisi Münir Karaloğlu ve Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Hayırsever Mehmet Birer ile Alanya'da bulunan İnönü İlkokuluna yaptıracağı anasınıfı protokolüne imza attılar

Karaloğlu ve Harputlu anasınıfı protokolüne imza attılar
Hayırsever Birer Ailesi tarafından İnönü İlkokuluna yaptırılacak olan iki derslikten ve bir tamamlayıcı birimlerden (giriş holü, öğretmen odası, mutfak, yemekhane ve tuvaletler) oluşan anasınıfı binasının protokol imza töreni Kaymakamlık Toplantı Salonunda düzenlendi. İmza törenine Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er ve Hayırsever Mehmet Birer katıldı.
'EK BİNASINI YAPACAĞIZ'
Hayırseverlere teşekkür ederek sözlerine başlayan Vali Münir Karaloğlu: “Bugün hayırsever Mehmet Birer ile güzel bir protokol imzaladık. İnönü ilkokulumuza anasınıfı ek binası yapıyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi. 
'BAŞLAMADAN BİTİRMENİN HEYECANI İÇERİSİNDEYİM'
Hayırlı olması temennisinde bulunan Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu ise, hayırsever Birer Ailesine teşekkür etti. Hayırsever Mehmet Birer de sadece “Allah rızası için” hayır işleri yaptıklarını ifade ederek, "Başlamadan bitirmenin heyecanı içersindeyim. Ek binamızı rahmetli babamın ruhuna yaptırıyoruz. Hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
'İNÖNÜ İLKOKULU AYYILDIZ ANASINIFI'
İki katlı olarak projelendirilen anasınıfı binasının, ilk katı 2017-2018 eğitim öğretim yılı başında hizmete açılacak. İki derslikten ve bir tamamlayıcı birimlerden (giriş holü, öğretmen odası, mutfak, yemekhane ve tuvaletler) oluşan anasınıfı binasının inşaatı tamamlandığında Antalya Valiliği tarafından “İnönü İlkokulu Ayyıldız Anasınıfı” adı verilmesi sağlanacak.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2017, 17:50
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107