banner84

Kaymakam huzurevinde

Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ve eşi Ceylan Tanrıseven, Anneler Günü nedeniyle Huzurevini ziyaret ederek Huzurevi sakinlerinin Anneler Günü’nü kutladı

Kaymakam huzurevinde
Huzurevi sakinleri ile sohbet edip onların isteklerini dinleyen Kaymakam Tanrıseven, "Gelecek nesilleri yetiştiren annelerimiz, çok önemli ve kutsal bir vazifeyi yerine getirmektedirler. Onlara borcumuzu hiçbir şekilde ödeyemeyiz. Annelerimizi bir güne sıkıştırılmış şekilde değil, hayatımızın her anında hatırlamamız gerekir" dedi.
Huzurevi sakinleri de Kaymakam Tanrıseven ve eşi Ceylan Tanrıseven’e "Böyle bir günde bizleri mutlu ettiniz. Her zaman yanımızda oldunuz. Samimi ve sıcak ilginiz için size teşekkür ederiz" dediler. 
Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven daha sonra SABAŞ Beko ve SYDV tarafından Anneler Günü’ne özel geleneksel olarak her yıl gerçekleştirilen "Yılın Annesi" organizasyonuna katıldı.
YILIN ANNESİ ZEYNEP YILMAZ’A
ÖDÜLÜNÜ TANRISEVEN VERDİ
SABAŞ Beko ve SYDV tarafından Anneler Gününe özel gerçekleştirilen organizasyonunda "Yılın Annesi" ödülü 3 çocuk annesi Zeynep Yılmaz'a verildi. "Yılın Annesi" seçilen Zeynep Yılmaz'a beyaz eşya ödülünü Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven verdi. Düzenlenen organizasyonda çocuklara da çeşitli hediyeler verildi.
Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2015, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107