banner84

Kaymakam Özdemir'den Babalar Günü mesajı

Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir, Babalar Günü nedeniyle yayınladığı mesajda, "Babalarımız, yüreklerinde taşıdıkları sevgi ve şefkati evlatlarından hiçbir zaman esirgememiş ve bu yüzden evlatları tarafından daima örnek alınmışlardır" dedi

Kaymakam Özdemir'den Babalar Günü mesajı
 Kaymakam Özdemir mesajında şunları söyledi: "Toplumu oluşturan aile kurumunun devamını sağlamak ve topluma hem sağlıklı hem de faydalı bireyler yetiştirmek için var gücüyle çalışan babalarımız büyük fedakârlıklar göstermektedirler. 
Babalarımız, yüreklerinde taşıdıkları sevgi ve şefkati evlatlarından hiçbir zaman esirgememiş ve bu yüzden evlatları tarafından daima örnek alınmışlardır. Bu nedenle babalarımız, yüklendikleri manevi sorumlulukları da unutmayarak, aile içerisinde sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarının kurulmasında ve devam etmesinde büyük rol üstlenmektedirler. 
Aile huzurunun ve mutluluğunun devamı için ömrünü bizlere vakfeden babalarımıza hak ettikleri değeri vermeli, saygıda kusur etmemeliyiz. Bizlerle sevinen, bizlerle üzülen ve bizleri mutlu gördükçe daha da bahtiyar olan babalarımızın bu mutluluğunu daim kılmak için gayret içerisinde olmalıyız.
Onlara yalnızca babalar gününde değil, bizlere ihtiyaç duydukları her dönemde destek olmalı, bizler için ne kadar değerli olduklarını daima hissettirmeliyiz. 
Bu duygu ve düşüncelerimle, başta şehit babaları olmak üzere, tüm babalarımızın "Babalar Gününü" içtenlikle kutluyorum."
Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2014, 10:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157