banner84

Kaymakam yazdığını sildi

15 Temmuz akşamı kendi yaptıklarıyla ilgili sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden bir paylaşım yaparak, AK Parti Başkanı Berberoğlu'na meydana gitmeleri gerektiğini söylediğini ifade eden Kaymakam Tanrıseven'in bu bölümü daha sonra sildiği dikkat çekti

Kaymakam yazdığını sildi
15 Temmuz Cuma akşamı yaşanan darbe girişimiyle ilgili sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden "O GECE NELER YAŞANDI?" başlıklı bir paylaşım yapan Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, akşamdan sabaha neler yaptığını anlattı. O gece kiminle nerede ne konuşma yaptığını en ince ayrıntısına kadar anlatan Tanrıseven, "ÇETELERİN SONU HÜSRANDIR" spot başlığı altında ise yazısına, "AK Parti İlçe Başkanı Berberoğlu aradı, meydana gitmeleri gerektiğini söyledim. Ardından ben, Jandarma Komutanı, Başsavcımız, Emniyet Müdürümüz ve Rektörümüzle meydana gittik" diye devam etti.
BERBEROĞLU BÖLÜMÜNÜ SİLDİ
Kaymakam Tanrıseven'in yapmış olduğu bu paylaşım, bir gün sonra yazılı ve görsel basında haber olarak yayınlandı. Tanrıseven'in paylaşımından sonra Mustafa Berberoğlu'nun meydana gitmesi gerektiği talimatını kimden aldığı tartışma konusu oldu. Bunun üzerine Tanrıseven'in yaptığı paylaşımdan "AK Parti İlçe Başkanı Berberoğlu aradı, meydana gitmeleri gerektiğini söyledim." bölümünü sildiği dikkat çekti.
TALİMAT CUMHURBAŞKANI'NDAN GELDİ
Edinilen bilgiye göre ise AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın televizyon kanallarından meydanlara inilmesi yönünde yaptığı çağrının hemen ardından tüm ekibiyle birlikte Atatürk Anıtı önüne indi. Başkan Berberoğlu'nun ayrıca darbe girişiminin duyulmasıyla birlikte ilçe teşkilatına giderek tüm yönetim kurulu üyelerini partiye çağırdığı ve darbe karşıtı ilk açıklamayı yaparak halkı rahatlattığı öğrenildi.  

 


Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2016, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107