banner84

Kaymakam, Yücel'i ziyaret etti

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e nezaket ziyaretinde bulunan Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, amaçlarının bir marka olan Alanya’nın değerini daha da yüksek seviyelere taşımak olduğunu söyledi

Kaymakam, Yücel'i ziyaret etti
 Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e iade-i ziyarette bulundu.

Alanya’nın Türkiye’de büyüyen bir marka olduğunun altını çizen Kaymakam Tanrıseven basın mensuplarına yaptığı açıklamada, yerel yöneticiler ile hizmet alanında işbirliği yaparak Alanya’yı daha ileriye götürme gayreti içerisinde olacağını söyledi.

Yaklaşık iki ay önce Alanya’ya atanan Kaymakam Hasan Tanrıseven yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Daha önce çeşitli etkinlikler vesilesiyle belediyeye geldim. Bu kez hem iadeyi ziyaret amaçlı hem de ilçeyle ilgili bir dizi hususları görüşmek üzere burada bulunuyorum. Kaymakamlık olarak, kamu kuruluşları, belediye ve sivil toplum örgütleriyle ilçemizi bulunduğu yerden çok daha iyi yerlere getirmek için çalışacağız. Alanya bir markadır. Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel de geçen gün bir konuşmasında Alanya’nın bir marka olduğunu söyledi bunun için teşekkür ediyorum. Bizim hedefimiz elbirliğiyle bu markanın değerini nasıl arttırırız, iç ve dış piyasadan yatırımcıyı ilçeye nasıl çekebilirizin yolunu bulmak. Amacımız insanları zorlayarak değil, koordinatör olarak, bir araya getirici görevi üstlenerek hizmet alanında işbirliği yapmaktır.” dedi.

Kaymakam Tanrıseven’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise, “Kaymakamımız ile geldiği günden buyana istişare içerisindeyiz. Bizim gibi düşünen bizim gibi yaşayan bir kaymakamımız var. Bölgemiz adına büyük başarılara birlikte imza atacağımıza inanıyorum.”dedi.

Başkan Yücel, ziyaretin anısına Kaymakam Tanrıseven’e Alanya gravürü hediye etti.  

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2014, 17:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107