banner84

Kaymakamdan 'koordinasyon' vurgusu

Kaymakam Ürkmezer'in başkanlığında gerçekleşen Kurum Amirleri Toplantısı'nda kurumlar arası koordinasyona dikkat çekildi.

Kaymakamdan 'koordinasyon' vurgusu

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer'in başkanlığında muhtarlarla yapılan toplantının ardından Kurum Amirleri Toplantısı da gerçekleştirildi. Alanya Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya Kaymakam Ürkmezer, Kaymakam Refiki Ramazan Kıyak, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Jandarma Komutanı Yrb. Engin Burak Mindivanlı, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat ve Alanya’daki kurum amirleri katıldı. 
'EŞ ZAMANLI BİLGİLENDİRME YAPILMALI'
Toplantıda kurum amirlerine konuşma yapan Kaymakam Ürkmezer, "Biz tüm kurumlarımızla birlikte Alanya’mıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Kurum müdürlerimiz kendi görev sorumluluk alanlarında olan konulara hakim olmalılar. Kendi kurumsal alanımızdaki  olay ve gelişmeleri takip ederek eşzamanlı olarak bilgilendirme yapmayı da unutmamalıyız. Önemli bir olay olduğunda konuyu sıralı amirlerle paylaşıp olaya sağlıklı bir şekilde müdahale etmelisiniz.  
'DENGEYİ İYİ GÖZETMELİY,Z'
Bizim görevimiz hem devleti temsil etmek hem vatandaşa hizmet etmek. Bu dengeyi iyi gözetmek gerekli. Vatandaşa hizmet ederken kurumlar arası koordinasyon çok önemli bir unsur. Bunun örneğini geçen sene ki yangın afetinde gördük. Tüm kurumlarımız hep birlikte koordineli bir şekilde çalışarak verim aldık. Bizler Alanya Kaymakamlığına bağlı kurumlar ve Alanya Belediyesine bağlı kurumlar olarak işbirliği içerisinde Alanya’mıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum’’ dedi.
'ŞEHRİMİZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ'
Kurumlar arası işbirliğinin önemine değinen Adem Murat Yücel ise, "Alanya’mızı koruyup en ileriye taşımak için çalışan başta sayın Kaymakamımız Fatih Ürkmezer olmak üzere tüm kurum amirlerimize çok teşekkür ediyorum. Şehrimiz için çalışıp üretmeye hep beraber devam edeceğiz" dedi. Toplantıda kurumlar arası koordine ve işbirliği konularında Kaymakam Ürkmezer ve kurum amirleri arasında fikir alışverişlerinde bulunularak değerlendirmeler yapıldı. -Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169