banner84

Kazalara büyük önlem

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik ekipleri, Alanya genelinde otobüs durağı, tüm kavşak ve yollara trafik levhaları yerleştiriyor

Kazalara büyük önlem
ANTALYA'DAN gelen ekiplere Alanya Hizmet Birimi ulaşım ve zabıta ekipleri ile Alanya belediyesi ekipleri de yer gösterme konusunda yardımcı oluyor.  Teknik ekipler Alanya’nın tamamındaki otobüs durak yerleri ve yeni oluşturulacak yerler, yaya geçitleri, okulların olduğu bölgeler ve güneş enerjisi ile çalışacak yaya geçiş ışıklarının konulacağı yerler konusundaki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlk tespitlerin ardından Kestel ve Dimçayı bölgesindeki yollara trafik levhaları konulmaya başlandı.
Kestel İsa Küçülmez Caddesi’ndeki kavşaklara trafik yön levhaları takılırken, Dimçayı’nda ise Piknik yerlerine giden otobüsler için durak levhaları takıldı. Ekipler önümüzdeki günlerde otobüs durakları, okul çevresine trafik levhaları ile yaya geçişlerine güneş enerjisi ile çalışan ışık sistemi kurma çalışması yapacak.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, ulaşım biriminin Alanya’da yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, “Tüm yol, kavşak okul önleri ve yaya geçitleri için teknik ekipler çalışmalarını sürdürüyor. Önümüzdeki günlerde her yerde trafik konusundaki düzenlemeler görülecek. Güneş enerjisi ile çalışan yaya geçiş ışıklarını da Alanya’da vatandaşların yoğun olduğu bölgelere koyacağız“ dedi.
Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2015, 16:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner107