banner84

'Kazanan Alanyamız olacak'

ALESO Başkan Adayı Harun Gökçe, Alanya esnafının ekonomisine katkı koymak için önemli projelere imza atacaklarını belirterek, "Biz çalışacağız ki, kazanan esnafımız ve Alanyamız olacak" dedi

'Kazanan Alanyamız olacak'
Kerim TOKSÖZ
Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın (ALESO) 2018 yılında Genel Kurulu öncesi başkanlığa aday olduğunu açıklayan Harun Gökçe, yeni ekibini ve seçilmesi durumunda hizmete katacağı bazı projeleri kamuoyu ile paylaşmaya başladı. Genç, dinamik ve üretken bir kadro ile önümüzdeki günlerde resmen sahaya inerek, her üyenin kapısını çalacaklarını ve dertlerine ortak olacaklarını açıklayan Gökçe, üyelerin derdine de çözüm üreten ekibin kendileri olduğunu açıkladı. Gökçe, "Alara'dan, Aydap'a, Hisariçi'nden Karapınar'a kadar olan tüm bölgede esnafımızla kucaklaşacak, hasret gidereceğiz. Esnafımla kucaklaşacak olmanın da heyecanını yaşıyorum" dedi. 
"OTURMAYACAĞIZ VE UYUMAYACAĞIZ"
'Esnafım yetki verirse o koltukta uyumayacağım. Esnafım uyurken ben esnafımın geleceği için projeler hazırlayacağım ve onları tek tek hizmete katacağım. Çünkü biz uyumaya, o koltukta günümüzü gün etmeye gelmiyoruz' diyen Gökçe, "Ekibimle 24 saat üreteceğiz ki Alanya esnafı kazansın. Proje hazırlayacağız ki, kış turizmi canlanacak kazanan Alanyamız olacak. Alanya'nın hem yurt içi, hem de yurt dışında tanıtımı için katkı koyacağız ki, Alanya'nın tarihi ve doğal güzelliklerini gören her turist, tatil için Alanyamızı tercih etsin, esnafımızdan alışveriş yapsın ve ekonomimiz canlansın. Oteller turist dolsun, çarşımız canlansın ve esnafımızın ekonomisi düzelsin. Bizim derdimiz bu" diye konuştu. 
"HİZMET BİNASINI İNŞA EDECEĞİZ"
Gökçe sözlerini şöyle sürdürdü:
"Esnafımızın yüzünü güldürecek her projeye imza atacağız. Bugün Alanya'da 200 esnafımızın biraraya geleceği bir binamız bile yok. Bu Alanyamız için utanç verici bir durumdur. Bin metrekarelik bir arsa satın alacağız ve bu arsaya hazırlattığımız Hizmet Binası Projesi'ni inşa edeceğiz. Bu proje içersinde idari ofislerimiz, toplantı salonlarımız, seminer salonlarımız, restoranlarımız ve esnafımızın da mutlu günlerinde düğünlerini, nişanlarını yapabilecekleri ve yemeklerini verebilecekleri düğün salonumuz da bulunacak."
Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2017, 17:59
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107