banner129

Kestel binası yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Büyükşehir'e geçen Kestel'deki hizmet binasını yeniden dizayn edeceklerini açıkladı

Kestel binası yenileniyor
BÜYÜKŞEHİR Yasası’ndan sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne geçen binaların son durumu ve yapılacak çalışmaları yerinde incelemek üzere Antalya Büyük Şehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı İlyas Çopur, Alanya’ya geldi. Çopur, Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ, Belediye Meclis üyesi Kerim Başkaptan’la birlikte önce Kestel Belediye Binasında incelemede bulundu. Ardından heyet Tosmur’da bulunan Bakım Evi binasını inceledi. Heyet son olarak Yeniköy’e giderek buradaki köy konağı ve eski okul binasını inceledi. 
Yapılan incelemelerin ardından bir değerlendirme yapan Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “Önümüzdeki günlerde teknik bir ekipte gelerek söz konusu binaları inceleyecek. Kestel Belediye binasını baştan aşağı yenileyerek Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi Ek Binası olarak kullanmayı planlıyoruz. Ayrıca Tosmur’daki Bakım Evi’ni elden geçireceğiz. Burayı da göreve gelen işçi ve bürokratların kalacağı bir misafirhaneye olarak düzenleyeceğiz. Öte yandan Yeniköy’deki Köy Konağı ve eski okul binasının tadilatını yapacağız “ dedi. 
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 17:24
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107