banner84

Konsey barınağa karşı

Alanya Kent Konseyi Kadın Meclisi Olağan Genel Kurulu'nda konuşan Konsey Başkanı Nurhan Özcan, "Balıkçı Barınağı'ndaki yanlış uygulamalara karşıyız" dedi.

Konsey barınağa karşı

ALTSO Meclis Salonu'nda yapılan Alanya Kent Konseyi Kadın Meclisi Olağan Seçimsiz Genel Kurulu'nda vatandaşlara dönük hizmetler anlatıldı. Toplantıda konuşan Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, "Birçok projeyi hayata geçirdik. Birçok etkinlik düzenledik. Alanya’da yapılan tüm organizasyonlarda yer aldık. Bu Alanya adına güzel bir gelişmedir. Alanya Kent Konseyinin gerçekleştirmiş olduğu projelere ve bizlere destek olan herkese buradan teşekkür ediyorum. Alanya Kent Konseyi’nin logosunu değiştirdik. Ayrıca kısa zaman sonra isteyen herkesin Alanya Kent Konseyi’nin internet sitesine cep telefonlarından da rahatça erişim sağlanabilecek" dedi

"RIHTIMDAKİ UYGULAMALARA KARŞIYIZ"

Alanya Kent Konseyi Yürütme Kurulu tarafından hazırlanan ve kabul edilen raporla ilgili olarak, Alanya Rıhtım Bölgesi’ndeki uygulamalara karşı olduklarını vurgulayan Özcan,” Rıhtımda uygulanan raporu Alanya Belediye Meclisinde meclis üyeleriyle paylaştık. Burada yapılan uygulamalara karşı olduğumuzu dile getirdik. Gelecek nesillere daha güzel bir yer olarak bırakmak istediğimiz şehrimizde uygunsuz uygulamalara dikkat etmemiz gerekiyor. Bu sadece bizim değil hepimizin görevi olduğunu düşünüyorum. Umarım yarınları gençlerimize daha güzel bir şekilde bırakırız” diye konuştu. 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2015, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107