banner129

Korona gece kulübüne uğramıyor !

Alanya ve Akdeniz çanağının en kapsamlı eğlence mekanı İllusion Event Hall’de daha önce olduğu gibi sosyal mesafe ve maske yine unutuldu. Aynı mekan daha öncede yaptığı sorumsuz arabalı parti ve Yıldız Tilbe konser girişimi ile tepki çekmişti. 

Korona gece kulübüne uğramıyor !

Akdeniz’in en popüler gece kulüpleri arasında yer alan İllusion Event Hall, geçtiğimiz Haziran ayı başında Korona virüs (Covid-19) salgınından dolayı uzun süre kapalı kalarak yeni dönemi sokak partisi ile kapılarını açmıştı.

Gece saat 21.00'de başlayan sokak partisi gecenin geç saatlerine kadar devam etmiş, İllusion Event Hall yetkilileri, kapıda tüm misafirlere koruyucu maske dağıtmıştı. Arabalı sokak partisi ise bir anda Türkiye’nin gündemine oturarak popüler olmuştu. Arabalı partide sosyla mesafeye uyan sadece arabalar olması tepkiye neden olmuştu. Bu partinin ardından ise Yıldız Tilbe konseri planlanmış tepkilerin ardından konser iptal edilmişti. 

NE MASKE VAR, NE MESAFE

Antalya İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu yaptığı açıklama ile eğlence yerleri ile otel ve konaklama tesislerinde saat 24.00’ten sonra müzik yayınına (canlı müzik, kayıt dinletilmesi vb. her türlü yayın dahil) hiçbir şartta izin verilmemesine karar vermiş ve meskenler hariç tüm alanlarda maske takma zorunluluğu getirmişti.

Kuralları hiçe sayan İllusion Event Hall’de ise eğlence mekanında görevliler dışında eğlenmeye gelen hiç kimsenin maske takmadığı görüldü. Mekanda hizmet eden bazı garsonların ise maskeyi, burunları açık şekilde taktıkları göze çarptı.

DENETİM ZAAFİYETİ Mİ VAR? 

Aynı sektörde faaliyet gösteren diğer işletmeler ise, “Bizler eğlence mekânlarını açamazken İllusion nasıl olurda yasaklara uymadan sabahlara kadar müşteri kabul eder diye yetkililere tepki gösterdiler.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 10:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsim yok
İsim yok - 2 hafta Önce

Ben de günlerdir düşünüyordum neden haber yapmıyorlar diye.. sonun da birisi haber yapmış

SIRADAKİ HABER

banner107