banner84

Kütürüp Yolu'nda trafik çilesi bitiyor

Kuzey bölgelerinin alternatif yol olarak kullandığı Kütürüp yolunda da çalışma başlatıldı. Çalışmaların tamamlanmasından sonra bölgedeki trafik çilesi sona erecek

Kütürüp Yolu'nda trafik çilesi bitiyor
 Çevre yolu ile Kuzey bölgeleri arasındaki trafik yoğunluğunu dikkate alan Alanya Belediyesi bölge ulaşımını çok daha rahatlatacak yeni bir çalışmayı hayata geçiriyor. Kuzey mahallerine alternatif ulaşım imkânı sağlayan Kütürüp yolunda genişletme çalışması başlatıldı.
Alanya Belediyesi ulaşım hamlelerine devam ediyor. Sugözü ve Tepe Mahalleleri arasında ulaşımı rahatlatan 20 metre genişliğindeki yolda asfalt ve düzenleme çalışması devam ediyor. Kuzey bölgelerinin alternatif yol olarak kullandığı Kütürüp yolunda da çalışma başlatıldı. Çalışma hakkında bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ‘Kütürüp yolunda imar planı doğrultusunda yolu genişletiyoruz. Aynı zamanda yağmur suyu kanalını da büz döşeyerek yerin altına alıyoruz. Çalışma tamamlanınca yolda önemli bir genişleme olacak. Bu çalışma ile vatandaşlarımıza rahat bir ulaşım alternatifi sunarken, yıllardır bölgede süre gelen trafik keşmekeşine de son vermiş olacağız’ dedi.
Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2014, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157