banner84

Lumoas'a muhteşem tanıtım

Toros Residence tarafından Alanya'ya kazandırılan, kentin ilk ısı enerji kimlik belgeli yapısı Lumos, muhteşem bir törenle kapılarını açtı

Lumoas'a muhteşem tanıtım
Alanya'nın Mahmutlar Mahallesi’nde 18 ay önce start alan ve yapımı tamamlanan Lumos, inşaat ve emlak sektörü temsilcileri, protokol üyeleri ve Alanya halkına tanıttıldı. Açılış törenine AKP Antalya Milletvekili Adayı İbrahim Aydın, AKP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, MHP Antalya Milletvekili Adayı Cafer Uyar, MHP Alanya İlçe Başkanı Hilmi Er, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin ve çok sayıda davetli katıldı.
Lumos’un Alanya’da inşaat ve emlak sektöründe çığır açtığını belirten  Toros Residence ortağı Muammer Kodal, “Lumos, 150 bağımsız bölümden oluşuyor. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve dublex olarak tasarlanan dairelerden oluşan Lumos'un yapımında en son teknoloji kullanıldı. ‘Geri dönüşümlü bina’ olarak inşa edilen Lumos, güneş enerjisiyle elektrik üretimi yaparak ortak kullanım alanlarının elektrik sarfiyatını karşılayacak. Lumos, Alanya'da ilk olarak ısı enerji kimlik belgesi alan yapı olarak tanınıyor. Ayrıca binanın mantolama ile izole edilen ıslak zeminleri, alttan ısıtma sisteminin kullanıldığı bir sistemle donatıldı. Sosyal alanlarda sinema, çocuk kulübü, masa tenisi, bilardo, hamam, sauna, buhar odası, fitness, kapalı havuz, tenis kortları, park ve yeşil alanlarıyla hemen yanıbaşında alışveriş ve mobilya mağazaları bulunan yüksek kalitede bina özelliğiyle Lumos, Alanya'da inşaat ve emlak sektöründe şimdiden çığır açtı. Sosyal alanları, donatıldığı teknoloji ve ısı enerji kimliği ile Lumos Alanya'ya yakışan bir proje. Tüm inşaat ve emlak sektörü çalışanlarını, protokol üyelerini ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi. 
Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2015, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107