banner84

Maceracı kadınları durağı Alanya olacak

Kılıç Holding'den Deniz tutkunu kadınlara tam destek. Hizmet verdiği tüm sektörlere küresel anlamda gelişim ve yeni fikirler için katkıda bulunan Kılıç Holding, Deniz tutkunu ve başarılı kadınlardan oluşan Tutkumm ekibine destek veriyor.

Maceracı kadınları durağı Alanya olacak
Doğaya, denize, yelkene tutkun kadınların büyük desteğini kazanan Tutkumm Ekibi, 19 Mayıs tarihinde Milta Bodrum Marina Fener'de 'Vira Bismillah' demişti.Bugün Ekip, Akdeniz yolculuğunda Finike'ye ulaştı. Her limanda çiçeklerle karşılanan Tutkumm Ekibi'ne ilgi de oldukça yüksek. Her biri kendi alanlarında başarılı olan, Bilgisayar Programcısı Kaptan Neşe Hasipek, İstatistikçi Ceyda Güleçyüz, Y. Şehir Plancısı Şule Kükrer ve Gazeteci Ferda Volkan'afarklıetaplarda 20 kadın yelkenci daha eşlik edecek.
ALANYA'YA DA GELECEKLER
Deniz tutkusuyla ünlü kadınlarımızın,bin 300 millik seyir ileDatça, Marmaris, Palamutbükü, Göcek, Fethiye, Kalkan, Kaş, Kekova, Finike, Kemer, Antalya, Alanya, Gazipaşa, Side, Anamur Bozyazı, Aydıncık, Taşucu, Mersin, Karataş, İskenderun,Kıbrıs'ta Karpaz ve Girne önemli durakları olacak.
Türk bayraklı, 2002 doğumlu Bavaria 44 Tutkumm teknesiyle yola çıkan, Bodrum'dan yelken açarak Akdeniz'i İskenderun'a kadar geçecek olan ekip, Kıbrıs'ta Karpaz ve Girne'ye gidip aynı rotayla geri dönecek.
Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2018, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107