Memleket Partisi Alanya İlçe Teşkilatı’nın açılışı gerçekleştirildi. Güllerpınarı Mahallesi, Eşref Kahvecioğlu Caddesi üzerinde bulunan ilçe teşkilatının açılışına Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, ALTSO Meclis Başkanı Mehmet Kural, davetliler ve partililer katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşan Memleket Partisi Alanya İlçe Başkanı Onur Köse, “İlçe başkanlığı ile beraber bu yöredeki kucaklaşmanın partimize olan yönelişi daha da artıracağını düşünüyorum. Siyasi hareketimizin kurucusu genel başkanımız Muharrem İnce’ye ve parti teşkilatına emeği geçen herkese sunuyorum” dedi. Toplu dua töreninin ardından kurdele kesilerek ilçe teşkilatının açılışı gerçekleştirildi.
Memleket Partisi Alanya İlçe Teşkilatı açıldı
Genel Başkanlığını Muharrem İnce’nin yaptığı Memleket Partisi’nin Alanya İlçe Teşkilatı açıldı. Açılışta konuşan İlçe Başkanı Onur Köse, “İlçe başkanlığı ile beraber bu yöredeki kucaklaşmanın partimize olan yönelişi daha da artıracağını düşünüyorum” dedi.
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor