banner84

Merkezin talepleri Eylül'de bitecek

Yücel, mahalle muhtarları ile istişare toplantılarına devam ediyor. Doğu ve batı mahalle muhtarları ile geçtiğimiz günlerde bir araya gelen Başkan Yücel, merkez şantiyeye bağlı mahalle muhtarları ile bir istişare toplantısı gerçekleştirdi

Merkezin talepleri Eylül'de bitecek
Alanya Belediyesi Oba Ek Hizmet Binasında gerçekleştirilen toplantıda Başkan Yardımcısı Adem Er, Fen İşleri Müdürü Özgür Karamut, Kırsal Hizmetler Müdürü Menderes Sivri, Park Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar, Yol-Asfalt Şefi Cem Çaycoşar da hazır bulundu. Toplantıda merkez şantiyeye bağlı 22 mahalle muhtarı ile yapılacak yatırım ve hizmetler görüşüldü.
'VATANDAŞLARIMIZIN TALEPLERİNİ EN HIZLI ŞEKİLDE KARŞILAYACAĞIZ'
Mahallelerde hızlı ve etkin hizmet için muhtarlarla istişarelerini sürdüren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bu kez Alanya Belediyesi merkez şantiyeye bağlı mahalle muhtarları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Mahallelerde devam eden rutin hizmetlerin yanı sıra yaz sezonunda yapılması gereken asfalt taleplerini dinleyen Başkan Yücel, “Mahallelerde rutin hizmetlerimiz aralıksız devam ediyor. Toplantılarımızın amacı bu yaz sezonunda başta asfalt olmak üzere yapılması gereken hizmetlerin belirlenmesi. Bunu da muhtarlarımızın dolayısıyla vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda gerçekleştireceğiz” dedi.
YAZ SEZONUNDA YAPILACAK ÇALIŞMALAR BELİRLENDİ
Mahallelerde rutin hizmetlerin devam ettiğini açıklayan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Muhtarlarımızla toplanmamızın amacı,  önümüzdeki sezonda yapacağımız hizmetleri sıraya koyarak vatandaşlarımızı en kısa sürede istediği hizmetlere kavuşturmak. Bunun içinde bire bir görüşmelerimizi sürdürüyoruz” dedi.
'MERKEZ MAHALLELERİMİZİN YOL VE ASFALT SORUNU KALMAYACAK'
Merkez mahallelerde talep edilen ve devam eden çalışmaları ivedilikle tamamlayacaklarını belirten Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “ Yayla yollarımız ve bazı ana mahalle yollarının asfaltını ihale edeceğiz. Böylece kısal ve yayla yollarında vakit kaybetmeyerek merkez mahallelerimizin taleplerine daha hızlı cevap verebileceğiz” diye konuştu.
'PROGRAMA ALDIĞIMIZ HİZMETLERİ EYLÜL’E KADAR BİTİRİYORUZ'
4 yılda vatandaşların istediği yatırım ve hizmetlerden fazlasını yaptıklarını ifade eden Başkan Yücel, “Merkez’de talep edilen, hizmet programımıza aldığımız tüm işleri Eylül ayına kadar tamamlayarak, halkımıza ve sizlere verdiğimiz tüm taahhütlerimizi yerine getirmiş olacağız. Bütün bunlarla birlikte planlama ve taahhütlerimizin tamamını yaz sonunda bitireceğiz. Planlamaya aldığımız tüm hizmet ve çalışmalarımızın şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim.“ dedi.
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2018, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107