banner84

Mevzu Alanya olunca teferruatlar unutuldu

Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu’nun  ‘Antalya-Alanya Otobanı Projesi’ ile ilgili inceleme yaptıkları paylaşımı siyasette seviyeli rekabetin güzelliğini birkez daha ortaya koydu.

Mevzu Alanya olunca teferruatlar unutuldu

“Projede Oba Mahallesi büyük zarar görür” notunu sosyal medyadan paylaşan Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Şehir Plancısı Erkan Demirci’nin bu mesajına AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu kayıtsız kalmadı. Demirci’yi arayıp “Görüşelim, fikir alış verişi yapalım” teklifi de Demirci tarafından paylaşılarak teşekkür edildi.
ÖNERİYE TOKLU KARŞILIK VERDİ
Otoban Projesi ile ilgili ilk adımın atılması sonrası Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Alanya Belediyesi’nin CHP’li Üyesi Erkan Demirci sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Demirci paylaşımında, “Şuraya not düşeyim, ileride Facebook hatırlatır. Otoban projesi bu haliyle yapılırsa, Oba çok büyük zarar görür” ifadelerini kullandı.
TAKDİR TOPLADI
Demirci’nin bu paylaşımı sonrası AK Parti Alanya Başkanı Mustafa Toklu, Demirci’yi arayarak görüş alışverişinde bulunmayı önerdi. Toklu’nun aradığını da sosyal medya hesabından aktaran Demirci, “Paylaşımıma değer verip anında benimle iletişime geçen ve fikrimi soran Mustafa Toklu başkana çok teşekkürler. Alanya için en doğruyu bulabilmek adına en kısa zamanda bir araya gelip, fikir alışverişinde bulunacağız. Kent yönetiminde ortak akılla hareket edebilmek çok güzel” ifadelerinde bulundu. Alanya’da siyasetin etkili iki ismi arasından ki bu seviyeli ilişki ise takdir topladı. -Özgür YILMAZ
 

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107